Sosyal Medyada Nadire İçkale Olayı

Yazar -

Erdoğan’ın Kemal Kılıçdaroğlu’na “Beline sahip ol” dediği ve Baykal’a da “seks kaseti”yle vurduğu konuşmanın yankısı büyük oldu.
Kaynağı henüz bilinmiyor ama özellikle Twitter’da Nadire İçkale fırtınası esiyor.

Nadire İçkale, bu hanımefendi hakkında Recep Tayyip Erdoğan’ın da isminin geçtiği dedikodular yapılmaya iftiralar atılmaya başladı.

Başbakan’ın Kemal Kılıçdaroğlu’ya edep hatırlatması yapması, Deniz Baykal’a seks kasetiyle yüklenmesi ve hatta Nesrin Baytok’un akıbetini sorgulaması, bununla birlikte MHP’nin Genel Başkan Yardımcılılarının seks kasetlerine de vurgu yapmasından sonra Nadire İçkale’nin isminin bu kadar konuşulması tesadüf değil.

sanki işin içinde bir misilleme ve çamur at izi kalsın olayı var.

Nadire İçkale’nin isminin geçtiği dedikodular sözlük siteleri başta olmak üzere internetten kaldırılmıştı. Ekşi Sözlük konuya dair girdiği entrylerin birçoğunu temizledi.

Twitter’da Nadire İçkale isminin bu kadar konuşulması ve hatta bazı linklerin yayınlanması sitenin kapatılmasına yol açabilir.

Sosyal Medya haberleri, dijital pazarlama, sosyal ağlar ve mobil medya haberlerinin yer aldığı güncel paylaşım sağlayan sosyal medya haber sitesi.

34 Comments to Sosyal Medyada Nadire İçkale Olayı

 1. uydurun uydurun..herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz.çukura yuvarlanırken masumların paçasından tutup çekmeye benziyor.Tayyibi bırakın derdinize yanın..GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ .Deve kuşları sizi…

 2. merhaba arkadaşlarım.bu konstantin medyasında tabiki yayınlanamaz oda tv ye yaptıgını yada dogana yaptıgı gıbı malıyecı yollar tırılyonlarca ceza yazar oda tayyıpcı olmak zorunda kalır.wikileks si unutmayın taraf satın aldı o belgelerı boş olanlar yayınlandı esaslar yıne onlarda tunus mısır wikileks etkisiyle karıştı turkıyede çıt yok çünkü her yer parsellenmiş kurum kuruluş.neyse kafa şişirmeyim.vatan elden gıdıyor kimin naptıgından daha önemli.

 3. memleketim

  Dünden beri dikkat çekmek için onay bekleyen yazım var Akp nin 2. 3 ve hatta 4. eşliliğinden vediğer konulardan bahseden hala yayınlanamadı.Son 5 dak. beklerim yayınlanmazsa ben yayınlarım.İlginiz için teşekkürler Son 5 dakika

 4. HAKKI YILMAZ

  BU TAMAMEN PALAVRA UYDURMA BIR HABER.GUNDEM SAPTIRMA AMACLI BIR HABER..RTE BOYLE REZILLIK YAPACAK ADAM DEGIL..HERKES KENDISI GIBI DUSUNDUGU ICIN BASBAKANA BU YAKISTIRMAYI YAPIYOR AMA BASBAKAN BUNU YAPACAK BIR AHLAKA SAHIP DEGIL..BU IFTIRALAR ,IFTIRA SAHIPLERININ KSILIKLERINI ELEVERIYOR.

  • bir kişi çevirimiçi topluluk ve haber sitelerinde büyük harfle yorum yapıyorsa, bilinki ya yalan söyüyordur yada yediremediği bir şeyler vardır, üzülme Hakkıcım kaset olayı her delikanlının başına gelebilir, elbette “bir gün kendilerine çok güvenenlerde ağababaları tarafından deliğe süpürülecektir” , kuklalar ve maskotlar bunlar için üretlirler

  • hakkı yılmaza katılıyorum başbakana iftira atıyolar siz hala ne konuşuyorsunuz adamı kıskandıklarından iftira atıyolar ayrıca kaset varsa gösterin bu kadar zormu inanılsın diye kaset varmış işde fotoğrafları varmış..Oğlum siz hala akp ye iftira atmaya çalışıyonuzda ne oluyo yine akp kazanıyor

 5. Nadire İçkale Recep Tayyip Erdoğan İlişkisi

  madem nadire içkale olayı tamamen bir aldatmaca başbakan çıkıp desin o kadınla bir ilişkim yok desin

  onlarca kişilerle ilgili her türlü iddia ortaya atılıp “iddia ediliyor” haber konusu olurken

  insanlar kesinleşmemiş “iddialar” yüzünden yıllardır hapiste tutuluyorken,

  ahlak ve adalet anlayışınızı beyninizden ve yüreğinizden boşaltın, , daha ahlaklı olursunuz.

  allah belamı versin daha ahlaklı olursunuz.

 6. Ülke olarak bütün enerjimizi devamlı olarak bir yerlerde saf tutmak ve yarattığımız bu cephelerde öteki ile savaşmaya harcıyoruz. Türkiyede her dönem kutuplaşma vardı ama son 10 senede yaşananlar herhalde uzunca bir süredir görmediğimiz kadar kaygı verici.

  Özellikle bazılarımız çocukluktan itibaren kendilerine anlatılan hikayelerle ötekine karşı bir nefret besliyor.(Padişahı kandırdılar, ingilizlerle işbirliği yapıp cumhuriyeti kurdular, kurtuluş savaşı olmadı yada tam tersi kürtler, yobazlar cumhuriyet düşmanı, kubilayları şehit ettiler, doğuda isyan çıkardılar vs)

  İşin kötü tarafı nefret söyelmi bizzat siyasi otoriteye sahip olanlar tarafından üretilip halka yayılıyor. Gündemimiz o kadar yoğunki asıl sorunumuz olan yoksulluk, eşitsizlik, eğitiimsizlik, sanayi ve teknolojideki rekabetedebilirliğimize sıra gelmiyor. Bir genç olarak şunu söylüyorum, bu ülke halkı yaşadıklarımızı kesinlikle hak etmiyor.

  Dünya düzleşti, asyada çin hindistan, güney amerikada brezilya aldı başını gidiyor diyoruz hala Türkiyedeki siyasi tartışma nerede. Bu ülkenin ihtiyacı ne asker kontrollü demokrasi nede din sömürüsü yapan, devamlı olarak dini söylemi siyasetin içine sokan milleti oyalamak için kullanan demokratik otorite. Ama yüzyıllarca, önce Osmanlı sonradan da Cumhuriyet tarafından unutulmuş ve yanlız bırakılmış onurlu Anadolu halkı nasıl olacakta gerçekten hak ettiği yönetime kavuşacak tahmin etmek zor.

 7. Osman İyigün

  kurşun askercilik oynanılan bir ülkede pek de tesadüf değil! ama unutmayalım ki çamur at izi kalsın zihniyeti herkes için geçerli…

  chp ve mhp’nin başına gelenler de bir komplo sonucu değil miydi?

  not : tüm site yöneticilerini suçlamasak mı ne?

 8. Abdullah Cene

  CIA ve NSA’ya kafa tutan Twitter’in bu haberinizden cok korkacagina eminim. Tavsan daha kusmus de…
  Kapatirlarsa son hatalari olur, Mubarek de denedi, sonunu gordunuz. %80 de oyu (!) vardi.
  Sosyal Medya diye site kuruyorsunuz, Twitter’dan ve benzerlerinin arkaplaninda olanlardan haberiniz yok.

 9. “…sanki işin içinde bir misilleme ve çamur at izi kalsın olayı var.”

  Sanki haberin içinde bir yalakalık ve “aman neme lazım biz önlemimizi alalım da, nolur nolmaz” havası var gibi.

 10. Valla görgü tanığına sorsan bu kadar emin konuşmazdı. Haberi (bak hala haber diyorum, yorum yerine) yapan arkadaşlar bu “olmayan” olaylar olurken oradaymış gibi sanki. Biliyorum kafanız karıştı. Ee benimde kafam karışık sizin sayenizde “haberci” arkadaşlar.

 11. Sizler ne tatlı şeysiniz öyle, böylesine sempatik bir yazı yazdığınız için kutluyorum sizi, kimseyi etiketlemek değil niyetim ama maşallah yandaşlık konusunda maşallahınız var. işte bu yüzden Türkiyede AKP ve benzeri baskıcı partiler tek başlarına ikitadar olmamalı, çünkü sonucunda işte sizin gibi yandaşlar, menfaat karşılığı milleti etkilemeye çalışan gariplikler orataya çıkıyor. Sakın demokrasi, ortak akıl (sen anladın onu) filan diye ağlamayın yemezler pıtırcıklar…

Bir Cevap Yazın