Emlak Devri

Görmek İstemediğiniz Facebook Paylaşımlarını Engelleme

Görmek İstemediğiniz Facebook Paylaşımlarını Engelleme

Facebook’ta bir arkadaşınız var… Onu listenizden çıkarmak yanlısı değilsiniz ama bir yandan paylaşımlarını da görmek istemiyorsunuz. İşte size çözüm.

Hepimizin gerçek hayatta çok sevdiği ama Facebook’ta yazıp paylaştıklarından rahatsız olduğu en az bir arkadaş veya akrabası vardır. Büyük ihtimalle biz de başkaları için bu kişilerden biriyizdir.

Bu kişileri arkadaş listesinden çıkarmadan, -kısacası kalp kırmadan- sorunu çözmek mümkün.

Çözüm çok basit. Haber kaynağına (Facebook ana sayfası) gelin ve sizi rahatsız eden paylaşımın sağ üst köşesindeki oka basın. Açılan menüdeki “X kişinin durum güncellemeleri aboneliğinden çık” şıkkını işaretleyin. Bu yöntemi, beğeniler, yorumlar, fotoğraflar, Twitter paylaşımları için de yapmak mümkün. Yöntem aynı, paylaşımın üstündeki oka tıklayıp seçiminizi yapıyorsunuz.

Eğer bu işlemi geri almak isterseniz anasayfadaki “Haber Kaynağı”nı bulun. Sol yanındaki kalem ikonuna basarak, açılan “Ayarları Düzenle” butonuna tıklayın. Burada yıllar boyu paylaşımlarını gizlediğimiz kişilerin listesini bulacaksınız. Paylaşımlarını görmek istediğiniz arkadaşınızın sağ tarafında yer alan “X”e basarak işlemi geri almış olacaksınız.

Sosyal Medya Haber Servisi

Sosyal Medya Haber Servisi

Sosyal Medya haberleri, dijital pazarlama, sosyal ağlar ve mobil medya haberlerinin yer aldığı güncel paylaşım sağlayan sosyal medya haber sitesi.


Benzer Konular

Uludağ Sözlük Video Yayına Açıldı

Sosyal platformlarda kendi imkanlarını sunmaya ve başka sitelere ihtiyaç duymadan paylaşımları devam ettirmeye çalışan sözlükler, görselleriyle başlayan yolculuklarına videolarla devam

Facebook Yeni Haber Akışı Sistemini Duyurdu

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, zaman tünelinin ardından yeni haber akışı sistemini duyurdu. Haber akışını (news feed) baştan aşağı

İranlı Tüm Bakanlar Facebook’ta Resmi Hesap Açtı

Reformist lider Ruhani’nin talimatıyla İranlı 22 bakan ve üst düzey yönetici Facebook hesabı açtı. 2009’dan beri halka yasak olan sosyal

yorumsuz

yorum yaz
yorum yok İlk yorumu sen yap

Yorum Yaz

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*