İsrail Karşıtlığı Ronaldo’yu Sosyal Medyanında Yıldızı Yaptı

Yazar -

Geçtiğimiz hafta 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde Portekiz ile İsrail’in berabere kaldığı maçta Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, formasını isteyen İsrailli futbolcuyu reddetmişti.

Ronaldo’nun daha sonra da “katillerle forma değiştirmem” dediği ileri sürülmüştü. Olay hakkında UEFA tarafından soruşturma açıldığı belirlendi.


Cristiano Ronaldo, 2011 yılında kazandığı altın ayakkabıyı açık arttırmayla satışa çıkarmış, elde edilen geliri Filistinli çocuklara bağışlamıştı.

İşte bazı tepkiler;

 

Galatasaray taraftarı İsrail Bayrağı açarken, Ronaldo Filistin’li çocuklara bağış yapıyordu.. ADAM olan KAZANSIN Başarılar

Ronaldo İsrail – Portekiz maçında forma değiştirmek isteyen İsrailli oyuncuyu reddetip disladi. Biz bunun için bugün #halamadrid ‘liyiz.

İsrail bayrağı açan gaysemi ? Yoksa katillerle forma değişmem diyen C.Ronaldo lu Madrid mi sizce ?

İsrail maçında formasını isteyen israilli futbolcuyu geri çeviren ve katillere formamı vermem diyen RONALDO‘ya …

Seninleyiz RONALDO Kahrolsun İsrail Kahrolsun UEFA.

Ronaldo‘ya Filistin soruşturması – ARKANDAYIZ RONALDO!

Cristiano Ronaldo,İsrail futbolcusuyla formasını değiştirmeyerek tepkisini ortaya koydu ve yine kalitesini gösterdi.Adamsın Ronaldo!

Viva Madrid! 2011 Eylül ayında Maccabi yi havaalanında İsrail bayraklarıyla karşılayanlardan intikam alma vakti Filistin dostu c.ronaldo!

İsrail’li Oyuncularla Formasını Değiştirmeyen…Cristiano Ronaldo Adamın Dibisin ♥ (-Ben katillere tırnağımı bile vermem.” demiş.)

tribünde israil bayrağı açan değil; her fırsatta filistine destek olan Ronaldo‘nun takımıylayız…

Unutmayın! İsrail bayrağını açan sizsiniz ama RONALDO israillilere formasını vermedi diye soruşturma açıldı. O adamda ki karakter yok sizde.

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

1 Comment to İsrail Karşıtlığı Ronaldo’yu Sosyal Medyanında Yıldızı Yaptı

Bir Cevap Yazın