Köşe

İsrail Karşıtlığı Ronaldo’yu Sosyal Medyanında Yıldızı Yaptı

ronaldo-dan-israilli-futbolcuya-forma-resti-1

Geçtiğimiz hafta 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde Portekiz ile İsrail’in berabere kaldığı maçta Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, formasını isteyen İsrailli futbolcuyu reddetmişti.

Ronaldo’nun daha sonra da “katillerle forma değiştirmem” dediği ileri sürülmüştü. Olay hakkında UEFA tarafından soruşturma açıldığı belirlendi.


Cristiano Ronaldo, 2011 yılında kazandığı altın ayakkabıyı açık arttırmayla satışa çıkarmış, elde edilen geliri Filistinli çocuklara bağışlamıştı.

İşte bazı tepkiler;

 

Galatasaray taraftarı İsrail Bayrağı açarken, Ronaldo Filistin’li çocuklara bağış yapıyordu.. ADAM olan KAZANSIN Başarılar

Ronaldo İsrail – Portekiz maçında forma değiştirmek isteyen İsrailli oyuncuyu reddetip disladi. Biz bunun için bugün #halamadrid ‘liyiz.

İsrail bayrağı açan gaysemi ? Yoksa katillerle forma değişmem diyen C.Ronaldo lu Madrid mi sizce ?

İsrail maçında formasını isteyen israilli futbolcuyu geri çeviren ve katillere formamı vermem diyen RONALDO‘ya …

Seninleyiz RONALDO Kahrolsun İsrail Kahrolsun UEFA.

Ronaldo‘ya Filistin soruşturması – ARKANDAYIZ RONALDO!

Cristiano Ronaldo,İsrail futbolcusuyla formasını değiştirmeyerek tepkisini ortaya koydu ve yine kalitesini gösterdi.Adamsın Ronaldo!

Viva Madrid! 2011 Eylül ayında Maccabi yi havaalanında İsrail bayraklarıyla karşılayanlardan intikam alma vakti Filistin dostu c.ronaldo!

İsrail’li Oyuncularla Formasını Değiştirmeyen…Cristiano Ronaldo Adamın Dibisin ♥ (-Ben katillere tırnağımı bile vermem.” demiş.)

tribünde israil bayrağı açan değil; her fırsatta filistine destek olan Ronaldo‘nun takımıylayız…

Unutmayın! İsrail bayrağını açan sizsiniz ama RONALDO israillilere formasını vermedi diye soruşturma açıldı. O adamda ki karakter yok sizde.

1 Comment

1 Comment

  1. Bugra

    29 Kasım 2013 at 11:29

    Bu İnsanlar Ronaldoyu Daha Bilmemis Bi forma Vermedi Dava Acıldı Adam Kan Verirken Kanser Cocuklara Veriyodu Ve Bi Forma Vermedi Diye Adamı Zorlamayın Sizi COk FENA ZORLAR!!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top
Attention Required! | CloudFlare

One more step

Please complete the security check to access www.vspy.net

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.