Salı , 7 Şubat 2023

Abdullah Gül YouTube’da Sorularımızı Cevaplayacak

YouTube World View 2011 senesi içinde dünya çapında en etkili isimlere, vatandaşların sorularını ulaştırdı. Şimdi, World View Abdullah Gül’e sorularımızı ulaştıracak. youtube.com/worldview adresinden bugünden itibaren girilen sorulara Aralık’tan itibaren Cumhurbaşkanı gül cevap verecek.

10 gün içinde sorularımızı sorabileceğiz. isteyen videolu, isteyen yazılı olarak sorularını iletebilecek. Türkiye hakkında her şeyi sorabilirsiniz.

cumhurbaşkanı Gül 1 Aralık’tan itibaren soruları yanıtlayacak.

bu programın destekçisi NTV olacak.

Hakkında SMH MAKALE

2 comments

  1. sayın cumhur başkanımız sizden bir ricam olacak ben distoni hastasıyım 9 aralık 1999 marikan hastanesinden amaliyat doktorum bana dedi sana yüzde 80 güvece veriyorum iyi olacaksın bende amaliyatı kabul ettim ama ne yazıkki yüzde yüz kütü oldum bütün vücüt fonksiyonları kayıb ettim ellerimi ayaklarımı konuşmamı ve yemek yeme organlarımı kayıp ettim şimdi sırt üstü uzanıyorum annem mamayla beni besliyor allah rızası için bana yardım edin tek umudum sissiniz ben eski saglıgıma kavuşmak istiyorum yürümek istiyorum konuşmak yemek yeme bunları yapmak istiyorum 11 yıldır cekiyorum artık dayanacak gücüm kalmadı yada beni yurt dışina gönderin bana öte nazi yapsınlar ben sizden iş istemiyorum saglık istiyorum size yalvarıyorum iyleşmek için ban yardım edin bir kenc kizin hayatını kurtarın sizi televizyondan izliyorum merhametli biri oldugunuzu görüyorum diyarbakır saygılarımla jale ekinci diyar bakır tlf no..0507 960 39 77

  2. iyi güzel çok hoş da, sizden gelen soruları bekliyorum kısmı çok kötü olmuş, koskoca cumhurbaşkanı bu gazeteci değil ki kardeşim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir