Salı , 29 Kasım 2022

Koşu Oyunu Sevenlere 3 Android Uygulaması

Gün geçtikçe mobil cihazların grafik işlemcileride güçleniyor fakat kullanıcıların büyük bir kısmı hala basitliğin ve sadeliğin öne çıktığı oyunları oynamaktan zevk alıyor. Basitlik ve sadelik biraz da kaliteli grafikler denildiğinde neredeyse tüm kullanıcıların sıkılmadan oynayabileceği mobil oyunlar piyasaya çıkıyor. Bugünkü yazımızda da tarihe ismini yazdırmış en popüler ve en iyi koşu oyunlarından bahsedip birkaç cümle ile onları size tanıtmaya çalışacağız.

1- Temple Run 2

Biri koşu oyunu veya ilerlemeli oyun mu dedi acaba? İşte o zaman akla ilk gelecek isimlerden birisi de hiç şüphesiz Temple Run oyunudur. Temple Run’ın bu kadar popüler bir oyun haline gelmesinde hiç şüphesiz alanının ilk oyunlarından birisi olmasının da son derece büyük bir etkisi var.

Özellikle oyunun ikinci sürümü olan bu oyun da artık her şey çok daha fazla yerine oturdu ve kullanıcıların zevkle oynayabileceği bir sonsuz koşu oyunu haline geldi. Eğlenceli vakit geçirmek için Temple Run 2 en iyi alternatiflerin başında geliyor.

Temple Run 2 indir

2- Subway Surfers

Metro sörfçüleri yani Subway Surfers, Temple Run’dan sonra bu alanda tanınmış en kaliteli oyunlardan birisidir. Oyundaki amacımız tıpkı Temple Run’da olduğu gibi sonsuzluğa doğru koşmak. Fakat birçok kullanıcının bu oyunu Temple Run’a oranla çok daha zor bulduğunu da kabul etmek gerekiyor.Ayrıca Subway Surfers en çok güncellenen koşu ve ilerlemeli oyunlardan biri denebilir.

Subway Surfers indir

3- Pitfall!

Bir zamanların bilgisayar oyunu olarak çıkış yapmış olan Pitfall evirildi çevirildi ve tekrardan Android’e uygun sürümü ile birlikte yayına alındı. Bir koşu oyunu olmasının yanı sıra diğer oyunlara göre daha çok oynanış açısından geliştirilmiş bir oyun olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Oyunda sürekli bir macera bizleri bekliyor

Pitfall indir

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir