Çarşamba , 30 Kasım 2022

Basit ve Eğlenceli 3 Android Oyunu

Android harika bir işletim sistemi olmasının yanı sıra akıllı cihazlarımıza sundukları yüzünden onu seviyoruz. Oyunlar da yapılan istatistiklere göre bir çok oyuncunun Android bir işletim sistemi tercih etmesinde en etkili etkenlerden birisi olarak karşımıza geliyor. Eğer bu kriter sizin için de öyleyse neden ayın en iyi Android oyunlarını denemiyorsunuz?

1-True Skate

True Skate oyunu ilk olarak iOS platformuna gelmişti ve ardından kısa süre sonra da Android platform için indirilebilir hale geldi. Oyunun amacı ise son derece basit önümüze gelen rampalardan akrobasi hareketleri ile kaykay yapmaya çalışıyoruz. Oyun dışarıdan baktığınızda çok basit bir oyunmuş gibi görünse de hiçte öyle değil. Nitekim tam aksine oyun son derece zor bir oyun. Fakat farklı kamera açıları ve bölümlerin belli bir süre sonra çok daha eğlenceli gelmesiyle birlikte oyun kısa sürede bağımlılık yapabiliyor.

True Skate oyununu indirmek için tıklayın.

2-Dungelot 2

Biraz savaş biraz da zeka… Oyunu sanırım en iyi şekilde özetlememe yardımcı olacak olan kelimeler bunlardır. Nitekim oyun içerisinde kendimizi içinden çıkılmaz bir zindan da ve sürekli değişen bir haritalar topluluğunun içerisinde buluveriyoruz. Yine de son derece eğlenceli ve kafanızı yorduğunuzda eğlence ile heyecanı doğru orantıda artan bir oyun.

Dungelot 2 oyununu indirmek için tıklayın.

3. Dead Trigger 2

Dead Trigger’ın birinci oyununu hiç oynadınız mı bilmem fakat ben zombilere nedense küçüklüğümden bu yana ısınamamıştım ta ki Dead Trigger oyununu oynayana kadar. Gerçekten her geçen bölüm ile birlikte heyecanı artan ve elinizden telefon ateş gibi olana kadar bırakmak istemeyeceğiniz bir oyundu. İkinci oyunda birinci oyundan çok daha gelişmiş özelliklere sahip ve grafik açısından da harika geliştirmeler mevcut.

Dead Trigger 2 oyununu indirmek için tıklayın.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir