Salı , 25 Ocak 2022

Bimeks Kütayha Şubesi Açılıyor

Bimeks yeni mağazasının açılışını Kütahya’da gerçekleştirecek.56. Bimeks mağazası 19 Kasım Cumartesi Günü, Saat 10.00’dan itibaren, Kütahyalıların hizmetinde olacak.

Bimeks yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.  Ekim ayının son günlerinde  55. mağaza heyecanını birlikte yaşayan Bimeks,  56. Mağazasının açılışını 19 Kasım’da Kütahya’da gerçekleştirecek.  170 metrekarelik satış alanında Kütahyalılara hizmet verecek olan mağaza; Bimeks’in 21. franchise şubesi olma özelliğini de taşıyor.

 2010 yılında açıkladığı stok riskini minimize eden franchise sistemiyle açılışlarına hız veren Bimeks; Kütahya mağazası ile bulunduğu il sayısını 35’e çıkartacak.21. franchise şubesi olarak açılacak Bimeks Kütahya mağazası son teknolojiye iyi fiyatlarla ulaşma imkânını şimdi de Kütahyalılara yaşatacak.

Kütahya mağazasının açılışı 19 Kasım 2011 Cumartesi Günü, Servi Mahallesi Mithatpaşa Cad. No:1/12 Hilton oteli altı adresinde saat: 10.00’da gerçekleşecek. Açılışa Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Kütahya Franchise’ı Mehmet Ali Özkaya katılacak.

Açılışa özel çok özel indirimler Kütahyalılarla buluşacak. Özel indirimlerin uygulanacağı bazı ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz; Nokia çift hatlı X1-01 cep telefonu 265 TL yerine 199 TL, HP Compaq Mini Netbook KDV hariç 299$ yerine 189$, LG LED TV 2049 TL yerine 1399 TL, Rowenta Elektrikli Süpürge 199 TL yerine 99,90 TL.

Bimeks hakkında

1990 yılında kurulan Türkiye’nin ilk teknoloji marketi BİMEKS bugün 34 şehirde faaliyete geçirdiği 55 mağaza ve 550 çalışanı ile verdiği danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye’nin öncü mağazalarından biridir. AVM içinde kurulan ilk teknoloji perakendecisi unvanı alan BİMEKS, Türkiye’de 1997–2007 yılları arasında Türkiye’de son 10 yılın en hızlı büyüyen bilişim şirketidir. 2010 yılı itibariyle kendine özgü franchise sistemi ile büyüme hızına hız katmaya ve yeni projeler, yeni mağazalar ile 21. yılında Türkiye’nin en iyi markası olma yolunda emin adımlarla büyümesini sürdürmeye ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edecektir. BİMEKS’in internetteki perakende noktası www.bimeks.com.tr dir. Internet’teki BİMEKS, geniş ürün yelpazesi, sürekli güncellenen fiyat ve teknik bilgi içeriği ve güvenli çevrimiçi ticaret alt yapısıyla ev veya ofis ortamından süre sınırsız alışveriş yapma imkânı tanımakta; Bimeks’in hizmet farkını sanal ortamda da yaşatıyor. BİMEKS’in kampanya ve fırsatlarından anında haberdar olmak www.facebook.com/bimeks adresini takip edebilirsiniz.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir