Pazar , 26 Mart 2023

En Başarılı Mobil Müzik Dinleme Uygulamaları

Android için birçok müzik indirme veya dinleme uygulaması bulunmakta, bu gün sizlere ücretli ve ücretsiz olmak üzere 3 adet Android müzik dinleme uygulamasını paylaşacağız. Hafife almaya gelmez çünkü bu uygulamalar dünyanın en başarılı müzik dinleme uygulamaları diyebiliriz. Bu 3 uygulamadan bir tanesi ücretli olmakla beraber diğer iki müzik dinleme uygulaması tamamen ücretsiz. Lafı fazla uzatmadan Android müzik dinleme uygulamalarını tanıtmaya başlayalım.

Spotify: Ücretli kategorisinde bulunan bir müzik dinleme uygulaması diyebiliriz, dünya çapındaki hemen hemen her müziği içerisinde barındıran bu uygulamanın en güzel özelliği oluşturduğunuz çalma listesindeki müzikleri internet olmadan da dinleyebilmeniz diyebiliriz. Bu özelliği ile verdiğiniz ücrete kesinlikle değiyor. Ücretsiz olarak denemek isteyenler için bir deneme versiyonu bulunmakta, dilerseniz önce deneyip sonra para ile satın alabiliyorsunuz.

Online Müzik Dinleme Sitesini Denemek İçin TIKLAYIN

 

Deezer: 25 Milyondan fazla müziği bünyesinde barındıran bu uygulama ise tamamen ücretsiz bir müzik dinleme uygulaması. Hemen hemen her ülkeden müzik barındıran Deezer, geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye de giriş yaptı ve bir çok kullanıcıyı memnun etti.

Deezer Müzik Dinleme Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYIN

 

SoundCloud: Son ücretsiz müzik dinleme uygulamamız olan SoundCloud genel olarak daha sosyal diyebiliriz. Dinlediğiniz müzikleri Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz özellikleri bünyesinde bulunduran bu uygula herhangi bir ücret talep etmeden sınırsız kullanılabiliyor.

SoundCloud Müzik Dinleme Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYIN

 

 

Kaynak : indiryuklemp3.com

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir