Salı , 18 Ocak 2022

En İyi Çağrı Merkezi Ödülünü İGDAŞ Kazandı

Uluslararası Yönetim Enstitüsü’nün (IMI) düzenlediği “İstanbul Call Center” Ödülleri’nden En İyi Çağrı Merkezi kategorisinde birincilik ödülünü İGDAŞ kazandı. İGDAŞ bu kategoride başvuru yapan firmaları geride bırakarak yenilikçi ve fark yaratan uygulamaları, insan kaynakları ve gelişimine yaklaşımı ile bu ödülün sahibi oldu.

IMI Conferences tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen ve çağrı merkezi sektörünün en iyilerinin seçildiği İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri’nde (Call Center Awards) İGDAŞ, 100’den az koltuklu çağrı merkezi kategorisinde “En İyi Çağrı Merkezi” ödülünü kazandı. İGDAŞ’ın kendi kategorisinde “En İyi Çağrı Merkezi” ödülü aldığı organizasyonda, değerlendirme 7 ana kritere bakılarak, çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerinden oluşan 23 kişilik bir değerlendirilme kurulu tarafından yapıldı. İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan “İGDAŞ olarak 2008 yılında, IMI Conferences tarafından İstanbul Çağrı Merkezi Ödülü’ne layık görüldük. Bu yıl da başvurduğumuz “En İyi Çağrı Merkezi” kategorisinde birinciliği hak ettik. Abonelerimizle en hızlı iletişime geçtiğimiz nokta olan çağrı merkezimiz bizim için ayrı bir önem taşıyor. Müşterilerimizin kurum ile ilgili şikayet ve görüşlerini inceleyerek sonuç odaklı çalışma fırsatı yakalıyoruz. Son yaptığımız araştırmaya göre %95 olan Müşteri Memnuniyeti oranımız da bunun en somut göstergesi. Bu ödülü almamızda emeği geçen çalışanlarımızı kutluyorum” dedi.

İGDAŞ, kendi kategorisinde “En İyi Çağrı Merkezi” ödülünü, “Strateji ve Liderlik”, “Süreç Yönetimi”, “İnsan Kaynakları ve Gelişim Yönetimi”, “Operasyonel Planlama”, “Teknoloji Kullanımı”, “Performans Yönetimi ve Elde Edilen Sonuçlar”, “Yenilikçi/Fark Yaratan Uygulamalar” kriterlerine göre yapılan değerlendirme sonucunda aldı.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir