Pazartesi , 26 Ekim 2020

Tag Archives: takipçi arttırmak

Başbakanın Takipçi Satın Aldığı ortaya Çıktı

İngiltere Başbakanı David Cameron’ın Facebook’taki takipçi sayısını artırmak için paralı reklam satın aldığının ortaya çıkması Twitter’daki fotoğraf paylaşımları ile de sık sık dalga konusu olan başbakanın İngilizler tarafından “egoist” ilan edilmesine neden oldu. İngiliz basını Facebook’ta yayınlanan ve 7 bin 500 sterline mal olduğu tahmin edilen reklamların ardından başbakanın takipçi sayısının bir ay içinde 60 binden 127 bine yükseldiğini açıkladı. Cameron’ın Facebook ile reklam anlaşması yaptığını belirten uzmanlar başbakanın reklamlar sayesinde kazandığı her yeni takipçi için sosyal medya sitesine ücret ödediğini tahmin ettiklerini belirtti. Muhalefet milletvekilleri Başbakan’ın popülarite çabasını şiddetle eleştirirken İşçi Partili milletvekili Sheila Gilmore bir basın açıklaması yayınlayarak, “David Cameron popülarite satın almaya çalışıyormuş gibi görünüyor. Başbakan’ın egosunun sonu yok, Facebook arkadaşları için kim para öder ki!” dedi. Geçen hafta da ABD başkanı Obama ile Ukrayna krizi ile ilgili telefonda konuşurken çektirdiği bir fotoğrafı Twitter’da paylaşan Cameron uzun süre sosyal medyada alay konusu olmuş ve birçok sanatçı ve …

Devamı »

Sosyal Medya Takipçi Arttırma Sitesi; tiklatiklat.com

TIKLATIKLAT v1 Beta Sürümü çıktı, Sizde biliyorsunuz ki artık google algoritmasını değiştirerek sosyal paylaşım sitelerindeki takipçilerinize ve paylaşımlarınıza çok önem veriyor. Google’un yapay zekasında sosyal paylaşım ağlarında websitenizin kaç kere geçtiği, sosyal paylaşım takipçilerinizin sayısına çok önem vermektedir. Tıkla Tıklat.Com Sistemininde amacı bu eksikliğide tamamlayarak websitenizin kalite değerini Google’a karşı arttırarak daha üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olmaktır. Websitemize üye olarak bu aktiviteyi ücretsiz kullanabilirsiniz, +1 lediğiniz, beğendiğiniz hatta izlediğiniz video ile kredi kazanabilirsiniz, Kazandığınız bu kredileri dilediğiniz kredi baremiyle diğer kullanıcılarında işlem yaptıklarında kazanmasını sunarak daha üst sıralarda olabiliyor, daha fazla gösterim alabiliyorsunuz. Sitemizde çalışan uygulamalar; Google +1 ile sayfanızı daha fazla +1 letebilirsiniz, Facebook sayfanızın takipçisini arttırabilirsiniz, Twitter sayfanızın takipçisini arttırabilirsiniz, Youtube üzerinden videodunuzu izlettirebilirsiniz, Dilerseniz kredilerinize karşılık Websitenize hit gönderebilirsiniz. Web sitemize kayıt olarak bu hizmetten ücretsizce faydalanabilirsiniz.

Devamı »

Sosyal Medya Takipçi Arttırma Platformu | Takipci.org

Takipci.org | Google, Facebook, Twitter,Youtube gibi sosyal medyanın en popüler sitelerinde takipçi ve ziyaretçilerinizin artmasına yönelik sistemi ile karşınızda. Sadece üye olarak sitelerinizi Google’da +1 verdirebilir, Facebooktaki sayfalarınızı beğendirebilir, Twitterda takipçi sayınızı arttırabilir, Web Site Sörf uygulaması ile hitinizi arttırabilir hatta Youtube videolarınızı yükleyip izleme oranlarınızı yükseltebilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin hepsini aynı anda ve ÜCRETSİZ bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, sitemize referans linkiniz ile üye olacan bir kişiden tam 50 kredi, ziyaretçi linkinizden siteye gelen ziyaretçilerin her birinden 1 kredi kazanırsınız. Kullanıcı adınız ile giriş yaptıktan sonra “Referans Banner” bölümüne girerek sitenize banner ekleyebilir ve kredilerinizi arttırabilirsiniz. Örnek Banner-1 http://www.takipci.org/referans/banner2.png Örnek Banner-2 http://www.takipci.org/referans/banner.png Not: Kayıt olan ilk 100 kişiye 250 kredi hediye edilecektir. Kayıt olduktan sonra en geç 6-12 saat içinde krediniz hesabınıza eklenecektir. ________________ Sistem beta aşamasında sorunsuz çalışmaktadır. Geliştirilmeye devam edecektir. Takipci.org bir A4proje hizmetidir.

Devamı »