Salı , 7 Şubat 2023

Follow Hub 2012 ABD Seçimleri @Haydarpaşa

A.B.D. Diplomatik Temsilciliği, Başkanlık Seçimi’nin yapılacağı 6 Kasım 2012 gecesinde, Türkiye’nin önde gelen haber kanalı ve sosyal medya liderlerinin işbirliğiyle, Amerikalı ve Türk düşünürleri biraraya getirecek bir etkinlik düzenliyor. Sosyal medya ve CNN Türk aracılığıyla diyalog kuracak katılımcılar, Amerikan demokrasisi ve bu seçim yılında öne çıkan konuları irdeleyerek Türk kamuoyu ile paylaşacaklar. Tüm dünya aynı gece heyecan içinde 2012 Amerika Başkanlık Seçimi’ni izliyor ve sonuçların uluslararası etkilerini tartışıyor olacak.

Etkinlik, aynı gece sosyal medya üzerinden yürütülecek sanal etkinlikte birlikte, İstanbul’un tarihi Haydarpaşa Tren Garı’nda gerçekleşecek. CNN Türk’ün tanınmış habercisi ve eski Washington muhabiri Ahu Özyurt, etkinlik moderatörü olarak, A.B.D.’den uydu ya da web tabanlı teknoloji aracılığıyla geceye katılan uzmanlar ile Istanbul’daki konuk arasında gerçekleşecek sohbetleri yönetecek. Haydarpaşa’daki etkinliği yerinden takip etmeyen izleyiciler, Twitter ve diğer sosyal medya platformları üzerinden sorularını iletmek ya da görüşlerini paylaşmaya teşvik edilecek.

Etkinlikte:

 • CNN Türk’ten Ahu Özyurt’un moderatörlüğünde Amerikalı ve Türk düşünürler arasında Skype sohbetleri
 • Sohbete sanal platformda Twitter üzerinden doğrudan katılım
 • Seçim gecesi programının web üzerinden canlı yayını
 • Cnn Türk canlı yayını
 • http://turkey.usembassy.gov ve http://istanbul.usconsulate.gov

  sohbete gerçek zamanlı katılım için:TWITTER HASHTAGS:#benceamerikanbaskani ve #notetoUSpresident

  TARİH: 6 Kasım 2012 Salı 23:30 – 7 Kasım 2012 Çarşamba  06:00 (İstanbul)  | 4:30 pm – 11:00 pm (Washington)

  Hakkında Yılmaz Atasoy

  Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir