Çarşamba , 30 Kasım 2022

Galaxy Note 4’ün Wallpaper’ı sızdırıldı

Phablet kullanıcılarının ilk tercih ettiği serilerin başında Samsung’un Galaxy Note serisi geliyor. Samsung’un bu seri için belirleyeceği yeni amiral gemisi cihazı olacak olan Samsung Galaxy Note 4’ü ise muhtemelen Eylül ayı içerisinde resmen tanıyacağız ve ardından kısa süre sonra ülkemize de giriş yapacak. Hiç dikkatinizi çekti mi bilmem fakat genellikle her cihaz çıktığında o cihazı sembolize eden bir de wallpaper olur. Samsung son cihazlarında özellikle yağlı boya wallpaper’larını kullanıyordu.

Bu sefer Galaxy Note 4 için de aynı taktiği izleyecek olan Samsung tekrardan benzer bir wallpaper kullanacak. Cihazın henüz daha kendisi doğru düzgün görülmeden ve sızıntılara konu olmadan cihazın wallpaper’ı ise internet üzerinden sızdırıldı. Yeni cihazın muhtemelen 5.7 “QHD Super AMOLED ekranı olacak. Zaten Wallpaper’da bunu doğruluyor denebilir. Cihazın işlemcisi ise çift çekirdek Snapdragon 805 veya octa-core Exynos olacak.  16 MP kamerası ile ve görüntü sabitleme teknolojisi ile gelecek olan cihaz hakkında elbette birçok kullanıcı şimdiden merak içerisinde.

Şimdilik elimizdekilerle yetinmek lazım ve işte size önümüzdeki ay en sonunda çıkış yapacak olan Samsung Galaxy Note 4’den Wallpaper görseli;

Note-4-wallpaper-002

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir