Çarşamba , 22 Mart 2023

Hillside City Club; Draw Something oynayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor!

 

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Draw Something, kullanıcıların kendilerine verilen kelimeleri çizerek anlattıkları eğlenceli bir oyun. Dünyada oyun tutkunlarının yeni gözdesi olan ve Türkiye’de de kısa bir sürede hit olan oyun, yaratıcı Hillside ekibinin de katkısı ile eğlenceli bir yarışma olarak sunuluyor. Hillside City Club, (www.hillsidecityclub.com) Draw Something oynayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Herkese açık olan Hillside ile Draw Something yarışmasına Facebook Fan https://www.facebook.com/HillsideCityClub sayfasından 9 Temmuz tarihinden itibaren aktif bulunan “tab” üzerinden form dolduran her 10. kişi katılacak. Yarışmada her gün 150 kişi yarışacak. 25-27 Temmuz tarihleri boyunca 3 gün sürecek yarışmada her gün 1 kişi büyük ödül kazanırken 3 kişi de kategori ödülü kazanacak.

 

Draw Someting’in en başarılılarından biri olun Hillside Su’da tatilin keyfini çıkarın!

Her günün en çok round yapanı; Hillside Su Hotel’de “long weekend” ile büyük ödülün sahibi olurken; her günün  “en mükemmeliyetçi”, “ en renkli” ve “en fantastik” oyuncuları da günlük Suada girişi ile kategori ödülünün sahibi olacaklar. Yarışma ve ödüller hakkında daha detaylı bilgiye www.hillsidecityclub.com adresinden ve Hillside City Club Facebook Fan Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Draw Someting tutkusu video oldu!
Yarışma için özel hazırlanan bir viral videoda yarışmacıların oyun sırasında sergiledikleri davranışlar ve oyuna olan tutkuları konu ediliyor. Son derece eğlenceli olan video Hillside City Club Facebook Fan sayfasından ve http://vimeo.com/45445298 linkinden izlenebiliyor.

Hillside Draw Something yarışmasına katılmak kolay, kazanmak kolay,
Yarışmaya katılmak ise çok basit; Facebook Fan sayfasındaki tab’de yer alan formu doldurduktan sonra henüz indirmediyseniz AppStore’dan Draw Something uygulamasını indirmeniz ve yeni oyun oluştur kısmında e-mail opsiyonunu seçtikten sonra size yollanan onay formundaki e-posta adresini yazmanız yeterli. Yarışma her gün, 11.00 – 20.00 saatleri arasında oynanacak. Hillside, 3 farklı Draw Someting hesabından, gelen çizimleri geliş sırasına göre yanıtlayacak ve büyük ödülü o günün en çok round yapan yarışmacısı kazanacak. Kazanan yarışmacıların isimleri Hillside City Club Facebook Fan sayfasından duyurulacak.

Hillside City Club (www.hillsidecityclub.com) ile siz de eğlenceyi hayatınızın her anına taşıyın; çizin kazanın!

www.hillsidecityclub.com

Twitter.com/HillsideClubs

Facebook.com/HillsideCityClub

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir