Perşembe , 8 Aralık 2022

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Twitter Eleştirileri

 

Türkiye’nin ve ortadoğu’nun en popüler manken oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, adına açılan fake hesaplarla mücadele başlattı. Adına onlarca fake hesap açılan Tatlıtuğ bu gidişata dur demek için resmi olarak twitter’a geldiğini duyurdu.

 

“Herkese gunaydin..adima acilmis sahte hesaplari engellemek icin isim degisikligi yaptim. Kullanilan hicbir kt hesabina inanmayin..”

diye tweet atan Tatlıtuğ’ın en son yazdığı tweet’te de medyaya isyan ettiği görüldü,

 

“Konusan bir insan degilim halbuki,ama acin bakin gazeteleri,ne de cok seyler soylemisim ” benim” haberim olmadan.yazik.” tweeti atan Tatlıtuğ’un hem geleneksel medya hem de sosyal medya ile arasının iyi olmadığı söylenebilir.

 

Sosyal Medya hesapları verified account olmayan Tatlıtuğ’un bir ajans ile çalışmadığı ve sosyal medya kullanımı konusunda desteğe veya danışmana ihtiyacı olduğu aşikar.

iletişim çağında hesabın kendisine ait olup olmadığını bile netleştirmek için herhangi bir muhatap bulamadığımız Tatlıtuğ umarız bu konuya daha çok eğilir ve takipçileri ve medya ile arasındaki iletişim kanallarını açar.

 

 

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

One comment

  1. kutsal bayraktar

    “Kıvanç Tatlıtuğ’dan twitter hesap yönetimi için para talep ediyorum” başlığıyla yazsaydın haberi en azından dürüst olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir