Kullanışlı Android Ses Kayıt Uygulamaları

Android telefonlar ve tabletler günlük yaşantımızda eğlence, iletişim, sosyal medya ve birçok ihtiyacımızı karşılayabiliyorlar. Bu açıdan Android cihazlar hayatımızda gerçekten önemli bir yer kaplıyor diyebiliriz. Android cihazlarda ihtiyaç duyulan uygulamalardan bir tanesi de Android ses kayıt uygulamaları diyebiliriz, günlük yaşantını da önemli notlarınızı ses kaydı ile tutabilir, iş hayatınızda veya unutmamanız gereken önemli bir bilgiyi ses kaydı yaparak kendinize tekrar hatırlatabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Android için en başarılı ses kayıt uygulamalarından 3 tanesini paylaşacağız. Herhangi birini deneyerek performansını ölçebileceğiniz bu uygulamalardan üçü de ücretsiz, yani istediğiniz zaman herhangi bir kullanım kısıtlaması olmadan kullanabilirsiniz.

Konusma ve Ses kayıt – ASR : WAV, OGG, FLAC, AAC, MP4 ve 3GP gibi formatlarda kayıt gerçekleştirebileceğiniz bu Android ses kayıt uygulamasında oldukça basit bir arayüz bulunmakta, anında çalıştırıp vakit kaybetmeden ses kaydı yapmak için ideal diyebiliriz.

İndirmek için: TIKLA

Easy Voice Recorder: Uzun ses kayıtları yapmak için ideal bir uygulama diyebileceğimiz Easy Voice Recorder, basit bir arayüze sahip olmasının yanı sıra bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor, ancak programın her bölümü tamamen ücretsiz olarak çalışmamakta, pro ve standart sürümleri bulunmakta ki biz sizlerle ücretsiz olanını paylaşmayı tercih ettik.

İndirmek için: TIKLA

miidio Recorder: Yukarıdakilere alternatif olarak kullanabileceğiniz miidio Recorder, Android de ses kayıt için en iyilerden bir tanesi diyebiliriz, mp3 formatında kaliteli ve uzun kayılar yapılabileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz.

İndirmek için: TIKLA

 

 

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir