Çarşamba , 30 Kasım 2022

Moda takipçilerine en harika Android uygulamaları

Eskiden modanın trendlerini ünlüler belirliyordu, oysa şimdi artık modanın trendlerini sosyal medya kullanıcıları ve dolayısıyla da bayanların bizzat kendileri belirliyor. Sokak modası trendinin de çıkış noktası işte tam olarak budur. Peki, sokak modasını ve ünlülerin modasını takip etmenin kolay yolunu android uygulamalar ile birlikte keşfetmeye ne dersiniz?

Beautylish

Birçok bayan için moda demek makyaj demek ve en son trendler demek. Beautylish uygulaması da size hem son trendler hem de makyaj teknikleri hakkında beklediğinizden çok daha fazlasını sunan bir android uygulama. Sadece moda değil aynı zamanda modaya dair ipuçlarına da ihtiyacınız olduğuna inanıyorsanız bu uygulamanın mutlaka cihazınızda yer alması gerekiyor demektir.

Beautylish uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Fashiolista

Moda dünyasının yeni nesil bir nevi Pinterest’i Fahiolista uygulamasıdır. Uygulama içerisinde kullanıcılar modaya dair görsel paylaşımlar yapıyor. Özellikle yazılı paylaşımlardan hoşlanmayanlar ve sürekli olarak görsel görmeden modadan bile sıkılanlardansanız bu uygulama sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek demektir. Aynı zamanda uygulama üzerinden siz de kendi moda anlayışınızı ortaya koyabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Fashiolista uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir