Çarşamba , 30 Kasım 2022

Narr Headwear

Narr Nedir ?
Narr, her ortama ve koşula uyum sağlamanıza yarayan birbirinden farklı şekillerde kullanılabilecek çok amaçlı aksesuar-giyimdir.

Neden Narr ?
Bir çok alanda kullanabileceğiniz, göz alıcı özelliklerdeki mükemmel bir ürün olan Narr heyecan verici yanları sayesinde de yeni dünyanın en çok kullanılacak ürünüdü r. Bir çok şekilde giyilebilir ve sizlere sınırsız bir kullanım alanı sunar .

Kolay kullanımı ile en üst düzeyde konfor ve koruma sağlar.
Doğa ve eğlence aktivitelerinizde de uygun bir aksesuar olarak kullanabilmenizin yanı sıra kaliteli bir performans ürünüdür.
Spor ve gündelik kıyafetlerle de tam uyum elde eder.
Desen, baskı sınırlaması yoktur.

Narr’ın ebatları nelerdir?
Narr ‘ın ebatları ortalama 25 cm eninde ve 50 cm boyundadır. Ağırlığı ise 50 gramdan daha azdır. Tek beden olup herkes için uygundur. Narr’ı katladığınızda kolaylıkla cebinize sığacak hale getirebilirsiniz. Yer kaplamaz ve her ihtiyaç duyduğunuz anda kullanmanız için hazır duruma gelebilir.

Narr’a neden ihtiyaç duyarız?
Giymeye başladığınız andan itibaren size sürekli rahatlık hissettirir. Thermocool özelliği sayesinde sıcak havalarda serin tutar, soğuk havalarda ısıtır.


Güneşe, rüzgâra ve değişen dış hava koşullarına, havadaki tozlara karşı sizi korur.
Performans giyimlerinin yüksek kalitedeki bir parçası olarak Narr, outdoor ekipmanlarına mükemmel bir artı sağlamaktadır.
Çok sayıda tasarım ve renk seçeneğiyle Narr aynı zamanda kendi tarzınızı yaratmanın mükemmel bir yoludur.
Çok fonksiyonlu olup aynı zamanda büyük bir reklam-promosyon ürünüdür.

Narr’ın kaç farklı kullanım şekli var?
Narr’ın en az 11’den fazla farklı kullanım yöntemi vardır. En çok tercih edilen kullanım şekilleri; alın bandı, fular, atkı, şapka, balaklava, bandana, korsan bandana, başörtü, saç bandı, bere, bone, güneşten ve rüzgardan uzuvları korumak için yada toz maskesi olarak görülür.

Narr’a kimler daha çok ihtiyaç duyar?
Narr hem bayan hem erkekler için üretilmiş bir üründür. Bakterilere, virüslere, toza ve güneşe karşı zayıf olan herkes ihtiyaç duyar. Bebekler, çocuklar, gençler ve yaşlılar, farklı açık alan ve kapalı alan aktivite sporları yapan tüm sporcular, dağa tırmanan sporcular, dalgıçlar, kayakçılar, bisikletçiler, futbolcular, motor sporlarıyla uğraşanlar, atv kullananlar, atletler, kanser tedavisi gören hastalar, saç dökülme hastalığından korunmak isteyenler, Narr‘ı her gün giyenlerin listesi bu şekilde uzar gider.

Polygiene nedir?
Bir Narr ürünü teninizi ısıttığında, cilt terlemeye başlayacaktır. Bu da kumaşta bakterilerin oluşmasına elverişli bir ortam yaratmaktadır.

Ter, tek başına koku oluşturmaz. Ancak ortamda yayılmış olan bazı bakteriler kokuya sebep olur. Bu nedenle kokunun oluşumunu engellemek için, kokuya neden olan bu bakterilerin oluşmasını engellemeliyiz. Polygiene, uzun süre kalıcı bir doğal anti-bakteriyel etkisi olan gümüş iyonlarının kumaşa uygulanmasıdır. Polygiene’nin içindeki gümüş iyonları kumaşta bakteri oluşumunu engeller, bu da koku oluşumunun temel sebebini ortadan kaldırır ve hijyen sağlar. Bu da koltuk altı kremleri ve antibakteriyel deodorantların temel maddesidir.

Thermocool nedir?
Narr ürünlerimiz thermocool özelliği sayesinde, yazın serin, kışın sıcak tutar. Nasıl mı? Bu özelliğinden dolayı yaz aylarında mükemmel esnekliği ile sizi zararlı güneş ışınlarından uzak tutar, havadaki nemi çeker ve buharlaştırır. Üst tabaka onu çekerek sizi kuru ve serin tutar. Soğuk havalarda ise yüz ve boyun bölgenizi alıp verdiğiniz nefes sıcaklığınızda tutar. Bir eşarp, tam yüz maskesi olarak kullanılabilir. Vücudun terlemesi sonrası thermocool kumaş ile nem transferinin gerçekleşmesi, vücudun nefes alabilirliğine ve serinliğine destek sağlaması görülmektedir. Nem transferi yapılırken aynı zamanda ortası boşluklu elyaf yapısı nedeniyle vücudun dışındaki ortamla bir tampon oluşturulduğu görülmektedir. Böylelikle thermocool ile ısı kaybını azaltmak da mümkün olmaktadır. Ayrıca Narr’a antibakteriyel ve hidrofil silikon apreside yapılmaktadır. Narr kendinden zaten esnek ve likrasızdır.

Narr nerede üretiliyor?
Tekstil sektöründe ilklerin öncüsü, teknoloji, tasarım ve yenilik üssü olarak bilinen Partu Spor Konfeksiyon Tic.Ltd.Şti. tarafından uzun ar-ge çalışmaları sonrasında özel olarak üretilmektedir.

Narr ile yapabilecekleriniz nelerdir ?
Narr, Bisiklet, Motosiklet, Snowboard, Traking ve benzeri bir çok spor dalında koruyucu görev görür. Boyunluk olarak soğuktan koruması için, bandana olarak, güneş koruyucu, termal eşarp, atkı, bere, kar maskesi, alın bandı, saç bandı, taç, toka, bileklik, fular ya da tozdan korunmak için kullanabilirsiniz. Narr ile yapamayacağınız bir şey yoktur. Daha ekleyemediğimiz bir çok kullanım alanı olan Narr’ı el veya ayak bilekliği olarak kullanmanın yanı sıra kol ve bacak ısıtıcısı olarak da değerlendirebilirsiniz.

Narr’ı yıkayabilir miyim?
Çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Hatta kısa durulama ve az miktarda sabun kullanılması daha çevreci ve uygun olacaktır. Gerekli olan yalnızca bunlar. Narr’ı açık alanda astığınızda birkaç dakika içerisinde kuruyacaktır. Ütü istemez. Elastiktir ve orijinal şeklini muhafaza eder.

Narr ismi nereden gelmektedir?
Narr markası çok amaçlı kullanıma sahip olduğu için “çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane” tekerlemesinden esinlenerek türetilmiştir.

Narr aynı zamanda Almanca’da çılgınlık anlamına da gelir.

Narr’ın dikişsiz kumaşı nasıl üretiliyor?
Narr’ın rahatsız edici dikişleri yoktur. Narr kumaşı esnek tüp dokuma yöntemiyle dokunur. Benzersiz örme yöntemleriyle imal edilmektedir. Boru şeklinde yapılmış benzersiz esnek mikro fiber kumaştan oluşmakta olup bu sistem aynı zamanda kumaşın yıpranmamasını, aşınmamasını ve kullanıcılara rahatsızlık hissi vermemesini sağlar. Dikişsiz olduğu için sökülmez ve ürüne inanılmaz bir dayanıklılık kazandırır.

Narr üzerine nasıl desen basılıyor?
Çağımızın yeni baskı teknolojisi ile doğa dostu ve bireye zarar vermeyen patentli,sertifikalı su bazlı boyalar kullanılarak tasarlanan Desenler Narr üzerine uygulanmaktadır. Bunun anlamı, baskı asla (yumuşaklığı dahil) kumaşın polyester micro fiber özelliğini değiştirmezken renklerde asla kumaş üzerinden çıkmaz ve solmaz, temizliği kolaydır.

Web sitesi : http://www.narrheadwear.com /   http://www.partu.com.tr /

Satış Web Site Adresi : http://www.sahibinden.com/search.php?b[search_text]=narr+headwear

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir