Pazar , 26 Mart 2023

Olağanüstü Renk Kalitesiyle Yeni Acer BH326HUL Monitör hem çevreci hem de ergonomik!

Acer ; bilgisayar başında yorucu çalışma koşullarına uyumlu ; fotoğrafçılar, video yapımcıları ve tasarımcılar gibi yaratıcı işlerde çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak için dayanıklı ergonomik tasarımı olağanüstü renk kapasitesiyle bir araya getiren yeni B326HUL monitörü yarattı!

Akıllı, çevre dostu tasarımı aynı zamanda EPEAT® altın derecesi, Energy STAR 6.0 ve TCO 6.0 ürün sertifikalarına sahip olan yeni Acer BH326HUL monitor şimdi Türkiye’de!

Olağanüstü Renk Performansı

 

B326HUL monitör barındırdığı 2560×1440 piksel ile standart HD çözünürlüğün (720p) dört katını sunar ve standart bir 1080p ekrandan %56 daha fazla piksel sağlar. Bu 32” monitör aynı zamanda dahili sRGB renk doğrulama teknolojileri sayesinde yüksek renk doğruluğu ve renk alanı reprodüksiyonu sunar ve geniş renk gamı profesyoneller ve fotoğraf tutkunları için zengin ve doğal renkler sağlar.

Ek olarak, Acer eColor Management geliştirilmiş ve daha keyifli bir görüntüleme kalitesiyle imaj performansını optimize eder. Acer’ın Low Dimming (Düşük Karartma) teknolojisi uygun olmayan ışıklandırma koşullarında göz yorgunluğuna yardımcı olarak konforlu bir görüntüleme sağlar.

Geliştirilmiş Kullanıcı Deneyimi

 

B326HUL ekran kişisel ihtiyaçlara göre kolayca adapte edilebilir ve esnek yükseklik, eğim ve dönüş ayarları yapılabilen ayağı sayesinde her tür ofis ortamına entegre olabilir. Bu monitörün ergonomik tasarımı maksimum konfor için görüntüleme pozisyonunu uzun süreli kullanımlarda bile optimize eder. Kullanıcılar maksimum rahatlık için yüksekliği 150 mm’ye kadar ayarlayabilir, ekranı 25° yukarıya veya 5° aşağıya eğebilir ve 60° sola ve sağa döndürebilirler.

Acer ComfyView monitörler canlı renkler ve daha az parlama sunmak için ortam ışığınıdaha az yansıtırken düşük karartma teknolojisi kullanıcıların daha konforlu bir görüntüleme için parlaklığı azaltabilmelerine izin verir.

Kullanıcılar aynı zamanda üst düzey verimlilik için iki cihazı BH326HUL monitöre bağlayarak her iki ekranında görüntülenebilmesini sağlayabilirler. Acer’ın Multi-Stream teknolojisi ayrıca kullanıcıların bir video hub veya DisplayPort’tan birbiriyle ilişkilendirilebilen ekranlar aracılığıyla birden çok ekranda içerik görüntüleyebilmelerine de izin verir. Monitörün ekranı HDMI ve geleneksel DVI’ın yanı sıra güç kapalıyken deşarj edebilen 4 USB 3.0 bağlantı noktası gibi birçok arayüz seçeneği sunarak kullanıcıların çok çeşitli cihazlara bağlanabilmelerini sağlar.

Çevreye Duyarlı Tasarım

Acer B326HUL monitör hem şık hem de çevre dostudur. Yalnızca beyaz LED arka aydınlatması cıva içermemekle kalmaz, bu monitör aynı zamanda ENERGY STAR® belgeli, EPEAT® altın dereceli ve TCO sertifikalıdır.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

 

Acer B326HUL monitör Mayıs ayından itibaren Mayıs ayından itibaren tavsiye edilen 599-699 € fiyatlarla temin edilebilecektir.

Basın ilişkileri: İdil Berkant-0532 213 50 28

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir