Salı , 25 Ocak 2022

Pinokyo Pide

Merhaba arkadaşlar çok yoğun bir iş temposuyla çalıştığım için eve genelde geç gidiyorum ve gittiğimde annemin yaptığı nefis yemekler babam ve kardeşlerimin hışmına uğrayabiliyor. Eee bende açım tabi. Klasik çözümdür hemen buzdolabının yanına koş içine bak hızlı hızlı yenecek birşey yoksa dolabın kapağını kapat ve üzerinde ki pizzacılar, köfteciler, lahmacuncular ne varsa gözüne kestirdiğini ara… öff hep bunu yapıyorum.

Yine dün geç bir iş çıkışı eve gittim aynı manzara ile karşı karşıyayım. Dolabın içi kapağı derken aklıma biryer geldi. Pideci bu ama ben pide çok sevmem sadece bir spesial hastasıyım “safinaz pide” her neyse yapacak bir şey yoktu oturdum bilgisayarın başına pideci.com‘a girdim. Verdim yine safinaz pide siparişi ama kardeşim tutturdu bende yiyecem diye tabi paylaşmaya niyetim yoktu kendisine seçmesini söyledim. Ben safinaz pide aldım kardeşim ise ham maddesi hamur olan kaşar, salam, sosis, domates, mısır karışımlı pinokyo pide istedi. :)

Kardeşimle 2 dilim safinaza karşı bir dilim pinokyo pideye anlaştık. ve tadına baktım. Mükemmeldi. Pideci’nin çocuklara özel bu pidesini kesinlikle tatmalısınız..

Safinazı unuttum bilee :)

Hakkında Dijital Dünya Habercisi

Sosyal ağlar, web, andorid, kültür, sanat, edebiyat

One comment

  1. Kızım buna bayılacak, çok güzelmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir