Pazartesi , 30 Ocak 2023

Siyasi İletişim Zirvesi BrandWeekIstanbul Kapsamında 14 Kasım’da Gerçekleştirilecek

Seçim için geri sayım başladı. Şimdi siyasi iletişim konuşma zamanı.

Türkiye uzun bir seçim maratonuna hazırlanıyor. 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimlerin ardından ülkeyi, 2014 Ağustos’unda yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri ve en geç 2015’te yapılması gereken genel seçimler bekliyor. Bu arada muhtemel bir referandum da gündeme gelebilir. Kısacası daha önce hiç olmadığı kadar siyaset, seçim ve siyasi iletişim konuşacağımız bir döneme giriyoruz.

MediaCat, Türkiye’nin yakın geleceğini şekillendirecek bu kritik dönemin hemen öncesinde, kapsamlı bir Siyasi İletişim Zirvesi düzenliyor. 14 Kasım’da, Çırağan Palace Kempinski’de ,BrandWeekIstanbul kapsamında düzenlenecek ve Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Başkan Yardımcısı Necati Özkan’ın moderatörlüğünü üstleneceği zirveye, dünyadan ve Türkiye’den çok önemli siyasi iletişim uzmanları, kamuoyu araştırma şirketlerinin yöneticileri, akademisyenler ve ünlü gazeteciler katılacak.

KİMLER KONUŞACAK?

Başta Amerikan seçimleri olmak üzere çeşitli seçimlerde veri analizi üzerinden yaptığı yüksek isabetli değerlendirmelerle sonuçları neredeyse birebir tahmin eden siyasi iletişim dehası RaviSigh’in ‘keynotespeaker’ olarak katılacağı zirvede Sabancı Üniversitesinden Fuat Keyman, Ipsos Türkiye Başkanı Vural Çakır, İstanbul Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Deniz Ülke Arıboğan, Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır, AG Araştırma Başkanı Adil Gür, Konsensus Başkanı Murat Sarı, Genar Başkanı İhsan Aktaş, Radikal Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık, Sabah yazarı Mahmut Övür, Radikal yazarı Koray Çalışkan, Eski Başbakanlık Danışmanı ve gazeteci yazarAhmet Tezcan, eski IAB Başkanı ve reklamcı Levent Erden, Türkiye’de sosyal medyanın en etkili isimlerinden Serdar Kuzuloğlu gibi konuşmacılar yer alacak.

BRAND WEEK ISTANBUL HAKKINDA

11-15 Kasım’da bu yıl ilk kez düzenlenecek BrandWeekIstanbul, stratosferden yaptığı tarihi atlayışla aşılmaz bir rekor kırmanın ötesinde pazarlama iletişimi alanında bir dönüm noktasına imza atan Felix Baumgartner, pazarlama literatürünün yaşayan efsanesi Al Ries, Coca-Cola Başkan Yardımcısı Emmanuel Seuge, tasarım dünyasının dâhi ismi Mary Lewis gibi dev isimleri ağırlıyor.

MediaCat’in 20 yılı aşan içerik ve 10 yılı aşan etkinlik tecrübesinden doğan BrandWeekIstanbul, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen dev bir organizasyon. Son yıllarda bir ekonomi ve finans merkezi olarak hızla yükselen İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen BrandWeekIstanbul, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere bilgi, ilham ve yaratıcılıkla dolu koca bir hafta sunuyor.

Beş gün sürecek dev bir organizasyon olarak tasarlanan BrandWeekIstanbul çerçevesinde konferanslardan seminerlere, workshop’lardan networking toplantılarına, reklam filmi gösterimlerinden yaratıcı sergilere, ödüllerden partilere kadar birçok etkinlik düzenlenecek.

BrandWeekIstanbul ile ilgili tüm ayrıntıları www.brandweekistanbul.com adresinde bulabilirsiniz.

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir