Çarşamba , 30 Kasım 2022

SOSYAL ÇAĞ

Yıl 2012 ve hepimiz internet başındayız.

Peki ya iş dünyası?

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümü öğrencilerinin kurmuş olduğu SBF İşletme Kulübü 4.’sünü düzenlediği BEYAZIT YÖNETİM ZİRVESİ bu yıl “Sosyal Çağ”  kapsamında bilişim ve iletişim yönetimini ele alıyor. Zirve’de, kilit işletme fonksiyonlarında çalışan üst düzey yöneticiler ve aynı zamanda sanat camiasından önemli isimlerin katılımıyla zirveye konu olan sektörler hakkındaki konularda paylaşımlar yapılacak ve  deneyimlerle gündemin nabzı tutulmaya çalışılacak. Bu kapsamda Beyazıt Yönetim Zirvesi, profesyonel yöneticiler ve alanında öne çıkmış tanınmış simalar ile geleceğin yönetici adaylarını buluşturarak, onlara mesleki, ekonomik, toplumsal ve sosyal anlamda bir perspektif kazandırmayı amaçlıyor.

Sosyal medyanın günümüzde ki etkisi malum… Peki iş çevreleri bundan nasıl etkileniyor? İş dünyası sosyal çağa ayak uyduruyor mu? Bunlardan nasıl faydalanıyor? Tüm bu sorulara cevap aranacak olan panelde Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Suat Kılıç “Kamuda Bilişim” oturumu ile bizlerle olacaklar. Siyasetten, yazarlara, iş dünyasından, internet fenomenlerine çeşitli katılımcılarla gerçekleşecek zirve 3-4 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

http://www.byz12.com/

https://www.facebook.com/sbfisletmekulup

https://twitter.com/#!/SBFIsletmeKulup

Hakkında Beyrut Yıldırım

Sosyal Medya Bakanı Very Author Person (VAP) Twitter: @colunikilemi

4 comments

  1. katılmaya değecek bir programa benziyor. sosyal medyanın günümüzde güçlü bir etkisinin olduğu dönemde bilgi verici olabilir.

  2. hemen siteyi inceledim mükemmel bir organizasyona benziyor, konuklarda alanında iyi gözüküyor, hemen kayıt oluyorum

  3. Güzele benziyor konu çok iyi seçilmiş ayrıca şu beş yılda bu sosyal paylaşım siteleri hayatımıza ne kadar hızlı bir şekilde girdi..

  4. Bence harika bir çalışma olmuş. Hemen kayıt oldum, bu etkinlik kaçmaz. Emeği geçen tüm arkadaşların eline sağlık. Bu kulüp bu işi biliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir