Spotflux Nedir Nasıl Kullanılır?

Bu yazımızda sizlere Spotflux programından bahsedeceğiz ve “Spotflux Nasıl Kullanılır” başlığı altında Spotflux programının ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını anlatacağız. İlk olarak Spotflux’un ne olduğundan bahsedelim.

Bildiğiniz gibi Türkiye’de son zamanlarda engellenen, erişime kapatılan siteler oldukça çoğaldı, bu siteler arasında dünya çapında oldukça popüler olan sosyal ağlarda bulunuyor. Spotflux ise bir VPN programı, VPN, yani özel bir sanal ağ üzerinden engellenen, erişime kapatılan sitelere giriş yapmanızı sağlamakta.

Spotflux tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kurabileceğiniz bir program, bilgisayarınız ile tüm engelli sitelere giriş yapmanızı sağlamakta. Tamamen ücretsiz kullanım özelliği bulunsa da Premium özellik isteyenler için uygulama içi satın alma teklifi de sunulmakta.

Spotflux Nasıl Kurulur?

Spotflux Programını indirin.

Programı indirdikten sonra sıradan alıştığımız Next bölümlerini atlayın, daha sonra karışınıza üye olabileceğiniz bir panel çıkacak.

spotflux-nedir

Kırmızı alanla çizilen bölüme tıklarsanız üye olabilirsiniz, dilerseniz aşağıdakine tıklayarak programı kurduktan sonra üye olabilirsiniz, tavsiyemiz kurulumda üye olmanızdır.

Kurulum aşamasını tamamladığınızda program otomatik olarak çalışacaktır, karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere çıkacak.

spotflux-nasil-kullainir

Programı pasif hale getirmek için Enabled yazan butona tıklayabilirsiniz, bunun yanı sıra programı tamamen kapatmak için en üst sol kısımda bulunan araç butonuna tıklayarak Quit seçeneği ile programı kapatabilirsiniz.

Spotflux programının kurulum ve kullanım işleminde bir hata ile karşılaştıysanız, BURADAKİ bağlantıya tıklayarak Spotflux Kurulum Ve Kullanım videosunu izleyebilirsiniz.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir