Çarşamba , 30 Kasım 2022

Swing Copters artık bizi çıldırtmayacak!

Flappy Bird‘in yapımcısı tarafından kısa süre önce yayınlanan ve benimde sizinle paylaşmış olduğum Swing Copters uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlandı. Peki, güncellemenin amacı tam olarak ne? Bildiğiniz gibi Swing Copters da tıpkı Flappy Bird gibi tamamen kullanıcıları zorlamaya yönelik oyunlardan birisi olarak giriş yaptı.

Fakat oyunun en yüksek skorları sosyal medya üzerinde paylaşılmaya başlanınca geliştiricisi de farkında vardı ki oyun gerçekten çok zor ve en az bir skorunu bile geçemeyen onlarca kişi oyuna sinirlenip oyunu oynamayı bırakıyor. Kullanıcıları oyunu bırakınca dolayısıyla oyunun getirisi de geliştiricisi için düşüyordu.

Geliştirici bu konuya oldukça güzel bir çözüm buldu ve Swing Copter oyununun oynanabilirliği üzerinde bazı optimizasyon çalışmaları meydana getirdi. Peki, ya sonuç ne derseniz ben en azından bu sefer ki sürümünde bir rekorumu yapabildim.

Fakat eğer uygulamanın üzerine biraz daha eğilirseniz ve zaman harcarsanız arkadaşlarınızdan çok daha yüksek bir skoru elde etmeniz de hiç zor görünmüyor. Yeni güncelleme bize bir de oyun için Game Play özelliğini getirmiş yani artık Game Play’i geçmeden direk oyuna başlamıyorsunuz. Bu da oyunun kalitesinin artması namına güzel bir özellik.

Bakalım, bu sefer ki versiyonu sizleri çıldırtmaya devam edebilecek mi?

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir