Çarşamba , 30 Kasım 2022

Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme

Windows 8’de başlat menüsü bulunmuyor, bunun yerine metro arayüzü kullanılıyor. Windows 7 ve Xp kullanırken hep başlat menüsüyle işlem yaptık. Bu nedenle bazılarımız için metro arayüzü gerçekten sıkıcı olabiliyor. Sizlere Windows 8 için başlat menüsü programını sunuyoruz, Start Menu 8 ile Windows 8 işletim sisteminde başlat menüsü kullanabilirsiniz.

Start Menu 8 Özellikleri Nelerdir?

Bu program ile bilgisayarınızın açılışında gelen metro arayüzünü atlayabilirsiniz veya bilgisayarınızda metro arayüzünü tamamen iptal edip başlat menüsü kullanabilirsiniz. Bunların yerine hem metro arayüzü hem de başlat menüsü de kullanabilirsiniz, tercihler tamamen size bağlı olarak değişmektedir. Windows 8 ile birlikte gelen metro arayüzü kullanıcıları eski alışkanlıklarından yani başlat menüsünde bir türlü vazgeçiremedi, bu göz önünde bulundurularak Start Menu 8 programı kodlandı ve piyasaya ücretsiz olarak sunuldu.

Neden Start Menu 8 ?

Başlat menüsü için bir çok program kodlandı fakat hiç biri doğru düzgün çalışmamakta, en önemli özelliklerinden birisi arama kısmı düzgün ve sorunsuz bir şekilde Windows 7 tarzında çalışmaktadır, bunların yanında bir çok özelliği bulunmakta, bilgisayarınızda metro arayüzünü iptal edip Windows 7 tarzında başlat menüsü kullanabilirsiniz, veya ikisini birden de kullanabilirsiniz. Program bilgisayarınızda herhangi bir yavaşlama, donma veya sorunlara yol açmamaktadır, başlat menüsü için kodlanan ve piyasaya sunulan ücretsiz programların en iyisi Start Menu 8’dir.

Programı Tam İndir üzerinden indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir