Pazar , 28 Şubat 2021

Yerli Web Browser’i Balimez

Twitter’da gezinirken gözüme çarpan bir twitter hesabını incelediğimde karşıma çıkan yerli web browser yazısı dikkatimi çekti. Merak edip baktığımda kendi imkanları dahilinde yazılmış gayette kullanışlı bir browser gördüm ve sizlerlede paylaşmak istedim.
Balimez yerli web tarayıcısının resmi blogundan aldığım yazıyı aynen buraya kopyaladım sizlerde inceleyebilir bu konu başlığı altında yorumlarınızı iletebilirsiniz.
Balimez Web Browser Tanıtım Videosu izlemek için TIKLAYIN
Balimez’i Twitter’de takip etmek için. http://www.twitter.com/balimez

Türkiye’nin ilk Web tarayıcısı olan Balimez farklı tasarımı ve işlevleri ile diğer web tarayıcılarından daha kullanışlı ve hızlıdır. Dünyanın ilk Yeni internet düzeni (web 2.0)a uygun web tarayıcısı olma özelliğini taşıyan Sürükle Bırak sloganı ile yola çıkan Balimez internette gezinmeyi en kolay hale getirerek zamandanda tasarruf etmenizi sağlıyor. Balimez’in kelime anlamı Osmanlı’da Bulmak ve Araştırmak anlamına gelmektedir. Tamamen yerli bir Türk yazılımı olan Balimez Web Browser interneti daha hızlı ve güvenli kullanmanızı sağlamaktadır.Balimez Web tarayıcısında her türlü siteyi görüntüleyebilir girdiğiniz web sayfalarında daha kolay ve daha iyi gezinebilirsiniz.

Balimez Web Tarayıcısında Olan özellikler;

Balimez ile aynı anda 2 veya daha fazla web sayfasına girebilir ve gezinebilirsiniz.
Balimez ile aynı anda Facebook ve Twitter’da gezinebilirsiniz.
Balimez İle Youtube veya farklı video paylaşım sitelerinden sekmesiz müzik dinleyebilir diğer işlerinizi halledebilirsiniz.
Balimez tamamen sürükle bırak yöntemiyle çalışır ve daha hızlı gezinebilirsiniz.
Balimez ile Facebook’tan paylaştığınız bağlantı veya gönderiyi Twitter’da paylaşabilirsiniz ve aynı zamanda Beğendiğiniz Twitleri facebook profilinizde paylaşabilirsiniz.
Diğer tarayıcılarda bulunan Tüm özellikler(indirilenler,yer imleri,eklentiler,Geliştirici ayarlar v.b) özellikler bulunmaktadır.
Balimez ile video,oyun v.b uygulamaları daha hızlı ve rahatça izleyebilir ve oynayabilirsiniz.
Balimez ile gezindiğinizde popup ve istemediğiniz sayfalar açılmaz ve zararlı görülen web sitelerinde size uyarıda bulunur.
Kısaca İnterneti Daha hızlı kullanmak için yapılmıştır.

 

İNDİRME LİNKLERİ

Rapidshare: https://rapidshare.com/#!download|459l33|2956384193|Balimez.msi

Filesonic:      http://www.filesonic.com/file/3168780345/Balimez.msi

Hotfile:          http://hotfile.com/dl/134446573/61c75f3/Balimez.msi.html

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir