29.Ulusal Bilişim Kurultayı Dijital Yaşam Koçu Cüneyt Özdemir Oldu

BU YILKİ KURULTAY’A BİLKOM’UN SPONSORLUĞU’NDA DİJİTAL YAŞAM KOÇU OLARAK USTA GAZETECİ CÜNEYT ÖZDEMİR KATILIYOR

Ankara JW Marriott Hotel’de, bu yıl 29.’su düzenlenecek olan Ulusal Bilişim Kurultayı’nda, Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom, ziyaretçilere “Deneyim Merkezi”nden koçluk ve teknoloji danışmanlığı hizmeti verecek.

Kurultayın son günü, 23 Kasım Cuma saat 09.30-10.30 arasındaki anlatımıyla Cüneyt Özdemir değişimin, dijitalleşmeyi ve dünya trendlerini kendi başarısı olan Dipnot yayınıyla örneklendirerek, kamu kuruluşlarına, bilişim yöneticilerine ve meraklılarına Dijital Yaşam Koçluğu yapacak.

Bilkom’un sektör uzmanı danışmanları ise Bilkom standında birebir sorulara yanıt verecek, tecrübelerini aktaracaklar. Bilkom Deneyim Merkezi’nde görev yapan özel eğitimli, sertifikalı danışmanlara sorulabilecek. Kamu, eğitim, sağlık gibi kurumlarının ve iş dünyasının lider teknolojilerle dijitalleşmelerine dair anlatımlar 3 gün boyunca stanttan yapılacak.

Programla ilgili detay bilgiyi www.bilisim.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Bilkom’un Dijital Yaşam Koçlarından CÜNEYT ÖZDEMİR & Kurultay Katılımı Hakkında:

1970 yılında Ankara’da doğdu. İlk orta lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Ve model alınan haberci, gazeteci, yazar ve yapımcı çizgisiyle, 1990 yılından itibaren bugüne kadar gündeme damga vuran haberlere ve röportajlara imza attı.

29. Ulusal Bilişim Kurultayı’nda ise Cüneyt Özdemir, Bilkom’un Dijital Yaşam Koçu ünvanıyla taçlandırılarak kurultay ziyaretçilerine “dijitalleşen dünyanın habericisi” olarak katılıyor. Yeni trendleri aktarırken, Türkiye’nin ilk iPad yayını Dipnot’unun hikayesini de paylaşmaya hazırlanıyor.

Hayal kurmayı ve hayallerini hayata geçirmeyi en büyük erdem olarak gören Özdemir; Bilkom’un sponsorluğunda kurum ve katılımcılara bu kez “zor gibi görüneni başarmanın, teknolojik tabuları yıkabilmenin yollarını” kendi hikayesiyle aktarıyor, katılımcıların ufkunu açmaya hazırlanıyor.

Bilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş hakkında:

1984 yılında IT sektöründe faaliyetlerine başlayan Bilkom,”dijital yaşam koçunuz” sloganıyla, Apple, Adobe, Graphisoft gibi alanında lider markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Dijital yaşama yön veren markaları ve teknolojilerle Bilkom; iş ortaklarıyla birlikte tüm Türkiye çapında satış ve destek hizmetlerini yönetmektedir.

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir