Perşembe , 26 Mayıs 2022

3’ü bir arada kaleme ne dersiniz?

Hem şarj cihazı, hem tükenmez kalem, hem de stylus kalem

Son zamanlarda teknolojinin “hepsi bir arada” olmasına çok ihtiyacımız var diyebilir. Öyle ki tablet için ayrı, telefon için ayrı, dizüstü bilgisayar için ayrı şarj aleti taşımak gerçekten sıkıcı bir durum. Özellikle akıllı telefonlarda sürekli olarak priz başında kalma gibi bir durum ile karşı karşıyayız. Akıllı telefonların, en ihtiyacınız olduğu anda şarjının bitmesi durumu ile herkes karşılaşmıştır.

Power Pen, en azından akıllı telefonunuz için şarj problemini ortadan kaldıracak gibi gözüküyor. Standart bir kalem boyutunda olan Power Pen, standart bir tükenmez kalem olarak kullanılabilirken, akıllı telefonunuzun dokunmatik ekranında kullanabileceğiniz stylus kalem olarak da kullanılabiliyor.

Power Pen için belirtilen en önemli özellik ise şarj edebilme özelliği, telefon ortadan ikiye ayrılabilir yapıya sahip, ayırdığınızda ise şarj girişi yer alıyor. Yani cihaz hem kalem, hem dokunmatik kalem hem de taşınabilir şarj cihazı olma özelliğine sahip. Cihaz için belirlenen satış fiyatı ise 25 sterlin olarak gözüküyor. Gelişmeler için takipte kalınız.

power-pen (2)

 

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

2 comments

  1. Teknolojiye yapılan her yatırım kendilerine yeni teknolojik imkanlar sağlamasına sebep oluyor.

  2. gerçekten harika bir alet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir