https://juragankomik.com
Salı , 16 Nisan 2024

Acer Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayar Türkiye’de

Acer’ın kullanıcılara her an ve her yerde dokunma, yazma ve görüntüleme özelliklerini sunan 2si1 arada Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayarı Türkiye’de! Oyunun kurallarını değiştiren Aspire Switch 10, kullanıcılara mobil iletişimin daha iyi bir yolunu sunan dört benzersiz moda sahip. Dizüstü bilgisayar, tablet, ekran ve çadır modlarıyla 2si 1 arada dizüstü bilgisayar insanlara tek bir kullanım şeklini sunmak yerine kişilerin ürünü kullanmak istediği şekle adapte olabiliyor. Cihaz modlar arasında kolay geçiş ve mandalsız klavye yerleşimi için opsiyonel ilave depolama kapasiteleriyle birlikte manyetik bir çıkarılabilir Acer Snap Hinge™ tasarımı barındırıyor. Acer Aspire Switch 10, kullanıcılar nerede olursa olsunlar bir dokunuş daha bağlantıda olmalarına yardımcı olan ideal bir bilgisayar.

Kullanıcı ihtiyacına göre dört farklı moda dönüşme özelliği

Acer Aspire Switch 10, dört farklı kullanım moduyla her ihtiyaca uyum sağlar.

 

Dizüstü bilgisayar modu – konforlu biçimde yazı yazma ve verimli çalışma için tam boy klavyeli tam fonksiyonel bir dizüstü bilgisayar.

 

Tablet modu – internette gezinmek, film izlemek için bir tablet gibi kullanılabilir.

 

Ekran modu – toplantılarda sunum yapmak için veya arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı paylaşmak gibi içerik görüntülemek için ekran moduna geçiş yapabilir.

 

V modu(^) – uçakta, seyahat ederken veya bir kahve sehpasının üzeri gibi sınırlı alanlarda film izlemek için idealdir.

Dayanıklı Acer Snap Hinge™ tasarımı

Acer Snap Hinge™ kullanıcıların bu dört mod arasında sorunsuzca geçiş yapabilmelerine izin verir. Mandalsız yerleşim için pazardaki diğer tüm dayanak menteşelerinden daha düzenli ve daha sorunsuz olan manyetik bir çıkarılabilir tasarıma sahiptir.

 

Zarif tasarım

Tabletin dayanıklı ve ince alüminyum arka kapağı nano taş baskı aracılığıyla elde edilen bir çapraz fırçalanmış desene sahiptir, böylece hem zarif hem de dayanıklıdır.

Aspire Switch 10, tablet modunda 8.9 mm ve klavye takılmasıyla 20.2 mm kalınlığıyla pazardaki en ince 2si1 arada cihazlardan biridir. Ağırlığı 1,17 kg olan bu hafif ve ultra ince tasarımı gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

 

Üstün performans

IPS teknolojili 10.1 inç HD dokunmatik ekran (1366 x 768) 178 dereceye kadar geniş görüntüleme açısı ve daha zengin renkler sunar. Zero Air Gap teknolojisi daha canlı ve keskin görseller sunarken, Acer LumiFlex™ çözümü dış mekan aktivitelerinde, güçlü güneş ışığı altında bile ekran görünürlüğünü optimize eder.

64 GB’a kadar yerleşik depolama ve 2 GB RAM’e sahip olan Acer Aspire Switch 10 tüm modlarda hızlı performans ve çoklu görevler için Intel® Atom™ (Bay Trail T) dört çekirdekli işlemci kullanır. Microsoft Windows 8.1 etkin güç tasarrufu özelliğinin yanı sıra ekran kapalıyken bile internet bağlantısını koruyarak verileri ve uygulamaları güncel tutan InstantGo gibi birçok sezgisel özellik barındırmaktadır.

Hassas Touchpad, dokunmatik bir ekran kullanır gibi aynı görsel deneyim için duyarlılığı ve kesinliği iyileştirir ve 6 çekirdekli Windows 8 dokunmatik hareketlerini destekler. Tam boy klavyesi rahat ve verimli yazmayı garanti ederken, opsiyonel entegre sabit diski 500GB’a kadar ilave saklama alanı sunar.

 

Microsoft Office Home ve Student Edition ön yüklü

Acer Aspire Switch 10 hiç bir ek masraf gerektirmeyen Microsoft Office Home ve Student Edition yüklü olarak gelir ve böylece kullanıcılar Microsoft Word, Excel ve PowerPoint belgelerini her yerden oluşturabilir ve düzenleyebilirler.

 

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir