Cuma , 2 Haziran 2023

Acer’dan sirketler icin yepyeni bir dizustu bilgisayar:Acer TravelMate X313

Acer’dan şirketler için yepyeni bir dizüstü bilgisayar : Acer TravelMate X313

Acer’ın kurumsal ürün portföyüne yeni bir dizüstü bilgisayar daha katıldı: Acer TravelMate X313.

Acer’ın üst düzey yönetim düşünülerek tasarlanan en son hepsi bir arada çözümü X313,  üstün verimlilik, istikrarlı güvenilirlik ve kesintisiz bağlanabilirliğin hepsini bir arada sunuyor.

Dokunmatik özellikler düşünülerek geliştirildi

Acer X313 , 11.6” döndürülebilir ekran sayesinde  iş yerinde kullanım ve iletişim, dokunma, yazma, oluşturma ve sunum arasında kolayca geçiş yapılmasına izin veren çok yönlü hepsi bir arada çözümü. Bağlantı ayağı ile kullanıcılar TravelMate X313’ün bir ofis masaüstü bilgisayarı olarak da çalışabilmesini sağlayan genişleme özelliğine de sahip olacaklar.

Sekiz saate kadar pil ömrü, 3. nesil güç tasarruflu Intel® Core™ i5 ULV işlemci, Windows 8 Pro ve Acer Instant On ve  Instant Connect tözellikleriyle birlikte Acer X313, kullanıcılarının en karmaşık görevleri bile tamamlayabilmeleri için en son teknolojilerle donatıldı.  

Acer’ın dokunmatik araçları arasında; kullanıcıların fotoğraflarının üzerinde çizim yapabilmeleri için MemoryBinder, Acer kalem ile imajları yakalayabilmeleri için ScreenGrasp, imaj ve fikirleri toplayabilmeleri için Scrapboard ve kalem yerine parmaklarını kullandıkları zaman ekrandaki en küçük öğeleri bile seçebilmelerine yardımcı olan AccuFinger gibi uygulamalar bulunuyor.

Çiziklere daha dayanıklı bir ekran için Acer Topaz Glass ve fırçalanmış alüminyum gövde ile üretilen Acer X313 güçlü ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Kullanıcılara en güvenilir hepsi bir arada çözümü sunabilmek için Acer X313’e ayrıca sıcaklık, akustik gürültü, titreşim, şok, serbest düşüş ve basınç testleri uygulanmıştır.

Acer X313 önemli bilgilerin güvenliğini garanti etmek için yüz tanıma yazılımı ve Intel hırsızlık önleme teknolojisi gibi en iyi güvenlik yazılımlarını da barındırıyor.

 Acer TravelMate serisinin diğer ürünleri:

TravelMate P6 – Mükemmel iş ortağınız

Acer TravelMate P6 serisi dizüstü bilgisayarlar Intel® vPro işlemciler, katı güvenlik, uzaktan yönetilebilirlik, tam bağlanabilirlik ve uzun bir pil ömrü sunar. Esnek kasa tasarımları aynı zamanda bu seriyi şirketler için mükemmel bir iş ortağı haline getiren üstün güvenilirliği garanti eder.

TravelMate P4 – Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tam güvenilirlik

Acer TravelMate P4 serisi ağır iş yüklerinin altından kalkmak için mükemmel performans, etkileyici dayanıklılık ve sağlam güvenlik arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler veya kurumsal kullanıcılar için ideal bir seçimdir. Full HD seçeneğiyle birlikte 15.6’’ (TravelMate P455) bir ekrana ve kullanıcıların daha fazla verimlilik için 3 ekrana daha bağlanabilmesini sağlayan en son Intel® HD Grafik donanımına sahip olan P4 serisi verimli ve güvenilirdir.

TravelMate P2 – Verimli ve güvenilir çevre dostu bilgisayar

Acer TravelMate P2 serisi güvenilir ve verimli bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler ile ev ofis kullanıcıları için tasarlanmıştır. İki farklı ekran boyutuna – 15.6” (TravelMate P255) ve 14” (TravelMate P245) sahip olarak temin edilebilir.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer TravelMate serileri şirketlerin ihtiyaç duydukları konfigürasyona göre proje bazlı olarak satışa sunulur.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da tavsiye edilen satış fiyatları:

X313, 999€ ‘dan başlayan fiyatlar ile temin edilebilir.

TravelMate P645 serisi 1.149€’dan  başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

TravelMate P455 serisi 699€ ‘dan başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

TravelMate P255 serisi 549€’dan  başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir