https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

Ahmad Tea Yeşil Çayını Türkiye Pazarına Sürdü

 

 

Köklü ingiliz firmalarından Ahmad Tea Türkiye pazarındaki ürünlerini çeşitlendirmeye devam ediyor. Early Grey çayının çok sevilmesinden sonra ardı ardına diğer ürünleri piyasaya süren firma, buzlu çay, ceylan çay’dan sonra yeşil çayı da müşterilerinin beğenisine sundu. Sağlık açısından çok faydalı olduğu herkesçe bilinen Yeşil Çay’ı ahmad tea kalitesiyle içmek isteyen müşterileri sevindirecek bir haber.  

Eşsiz aromasıyla bir fincan lezzet sunan Ahmad Tea Yeşil Çay, taze ve hafif içimiyle gün boyunca enerjik hissetmenize destek oluyor.

Güçlü bir antioksidan olan ve pek çok hastalıktan korunmanıza yardımcı olan Yeşil Çay, metobilmanıza hız kazandırarak sağlıklı yaşamanıza destek sağlar.

Günde iki veya üç fincan tükedildiğinde ferahlık hissi veren  Yeşil Çay, iyi bir yaşam için olumlu etkilere sahip.

 

Yoğun hayat temposuna enerji kaynağı yeşil çayı herkese tavsiye ediyoruz.

 

 

Ahmad Tea Hakkında

Tam 4 nesildir kalitede klasik aile geleneğini sürdüren İngiliz lüks çay markası Ahmad Tea, dünyanın dört bir köşesinde yer alan özel çay bahçelerinden özenle toplanan çay yapraklarıyla çay tutkunlarına eşsiz bir aroma ve harman sunuyor. İngiltere’nin kalbinde hergün çay kültürünü yeniden yaşatan Ahmad Tea, 70’i aşkın ülke ve 6 kıtada lüks aromasıyla eşsiz bir çay deneyimi sunuyor. Ahmad Tea bugün hala ilk yöneticisinin “Evde keyifle içmeyeceğim bir çayı asla satmam” vizyonuyla ilerliyor.

 

Rusya ve Kuzey Afrika’da faaliyette olan Barnet İnşaat ve Dış Ticaret şirketi, Türkiye pazarına sunduğu lüks çay markası Ahmad Tea’nin uzun zamandır dağıtım ve satış kanalını yürütüyor. Deneyim ve uzmanlığını çay tutkunu Türkiye’ye taşımak isteyen Barnet İnşaat ve Dış Ticaret, tüketici ve Ahmad Tea’yi güvenle buluşturuyor.

 

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir