Cumartesi , 28 Mayıs 2022

AMD ve Toshiba’nın Üniversite Şenlikleri Turu Devam Ediyor!

AMD ve Toshiba’nın Üniversite Şenlikleri Turu Hız Kesmeden Devam Ediyor!
Dünyanın lider işlemci ve ekran kartı üreticilerinden AMD, Türkiye’deki gençlik aktiviteleri kapsamında mayıs ayı boyunca üniversite öğrencileri ile buluşuyor. Son yıllarda Facebook sayfasındaki aktiviteleri ile gençlere buluşma platformu sunan AMD Türkiye, Toshiba işbirliğinde düzenlediği ödüllü yarışmalar ile sürpriz hediyeler dağıtıyor!
 Üniversite şenliklerinde öğrenciler, hem eğleniyor hem kazanıyor!
AMD ve Toshiba’nın Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ ve Marmara Üniversitesi’ndeki aktiviteleri öğrenciler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Kurulan aktivite alanında öğrenciler, hem eğlendiler hem de AMD ve Toshiba’nın sunduğu en yeni teknolojiler hakkında bilgi edinme fırsatı buldular.
 AMD ve Toshiba, 26 Mayıs tarihinde İstanbul Bilgi Üniversitesi ve 28 Mayıs tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gençlerle buluşmaya devam edecek.
 
AMD Hakkında
AMD, geniş bir cihaz yelpazesine güç veren ve bilgisayarda çığır açan AMD Fusion Hızlandırılış İşlemciler (APU) ile çarpıcı dijital deneyimlerde yeni bir çağ başlatan, yenilikçi bir yarıiletken tasarımcısıdır.  AMD’nin sunucu ürünleri, sektörün lideri bulut bilişim ve sanallaştırma ortamlarını mümkün kılmaya odaklıdır.  AMD’nin üstün grafik teknolojileri, oyun konsollarından kişisel bilgisayarlara ve süper bilgisayarlara kadar pek çok alanda uygulama bulmaktadır. 
Ayrıntılı bilgi için http://www.amd.com

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir