Android için En İyi Yapılacaklar Uygulamaları

Günlük hayatınız yada çalışma hayatınız hiç fark etmez. Şayet, bir ajanda veya yapılacaklar uygulamasına sahip değilseniz sürekli bir şeyleri unutuyor ve kaçırıyorsunuz demektir. Hayatınızı belli bir düzene koymasa bile yapılacaklar uygulamasının marifetli hatırlatma özellikleri planladığınız işleri tam zamanında yapmanıza yardımcı olabilir. Android cihazınız için henüz hala bir yapılacaklar uygulaması edinmediyseniz en popüler uygulamaları gözden geçirerek işe başlayabilirsiniz;

Android için En İyi Yapılacaklar Uygulamaları

Wunderlist

Wunderlist yalnızca bir yapılacaklar uygulaması değil. Wunderlist kesinlikle bundan çok daha fazlası. Bu uygulama sayesinde kontrol listeleri, yapılacaklar listeleri ve alışveriş listelerine kadar kısacası aklınıza gelebilecek her listeyi hazırlayabilmeniz mümkün. Ayrıca online yapısı sayesinde grup çalışmalarına da imkan sunuyor olması Wunderlist’i diğer uygulamalardan ayırıyor.

Task List

Task List bir yapılacaklar uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm özellikleri bir arada bulunduran bir mobil yapılacaklar uygulamasıdır. Konuşmanızı yazıya çevirme ve bulut sunucular ile çalışabilme gibi gelişmiş özelliklerinin yanı sıra kendine has son derece sade bir tasarıma sahip olduğunu da söylemek gerek.

Google Keep

Yapılacaklar ve not alma konusunun farkında olan firmalardan biri de Google. Öyle ki Google’da bu konuda kullanıcılara yardımcı olmayı hedefleyen bir Android uygulama geliştirdi ve ücretsiz olarak kullanıma sundu. Renkli tasarımı ve kağıt düzeni ile yapılacakları her an gözünün önünde tutmak isteyenler Google’ın uygulaması olan Google Keep’i denemeden geçmemeli.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir