Cumartesi , 3 Haziran 2023

Android Kullanıcıları İçin Yarış Oyunları

Zevkli olan birçok şey aynı zamanda tehlikeli veya zararlıdır. Son teknoloji kullanarak geliştirilen araçlarda sanırım buna dahildir. Fakat bunu hem zararsız hem de çok daha eğlenceli hale getirmenin en eğlenceli yollarından birisi de mobil cihazlarımız ile bu deneyimleri yaşamaktan geçiyor. Bu yazıda özellikle Android kullanıcıları tarafından da beğenilen en iddialı ve grafik olarak en üst seviye yarış oyunlarını kısaca tanıtmaya çalışacağım.

1- Angry Birds Go

Kızgın kuşları ilk olarak sapanla domuzcuklara attık fakat artık onlar o kadar trend oldular ki artık atılmayıp baş üstünde taşınıyorlar. İşte onun en büyük örneklerinden birisi de Angry Birds Go oyunudur. Angry Birds karakterleri ile oynadığınız oyunda son teknoloji araçlar yok fakat el yapımı çok şık araçlar bulunuyor. Amaç ise en çok yarışta galip olabilmek.

Angry Birds Go
2- Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne, Asphalt serisinin en son çıkan mobil oyunu haliyle her şey de en üst seviyede. Eğer elinizin altında biraz da grafik işlemcisi güçlü bir cihaz varsa Asphalt 8: Airborne ile son model araçlarla cadde yarışlarına katılabilirsiniz. Oyun ne kadar kapsamlı bir oyun gibi görünse de eğer oyuna kafayı takarsanız kısa süre içerisinde oyunu bitirebiliyorsunuz.

Asphalt 8: Airborne
3- Fast & Furious 6: The Game

Hızlı ve Öfkeli adı ile ülkemizde bilinen ünlü sinema yapımının mobil oyunu Android platform için çıktı bile. Oyunda son model araçlarla Londra’nın asfaltında yarışlara katılıyorsunuz. Özellikle yarış modlarındaki genişlik ile Fast & Furious 6: The Game oyunu sizi kesinlikle kendisine hayran bırakacaktır.

Fast & Furious 6: The Game

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir