https://juragankomik.com
Cumartesi , 18 Mayıs 2024

Alternatif Android Sohbet Uygulamaları

Android işletim sistemine sahip cihazlarımız artık sadece bizlere hayatımızın daha kolay olmasında değil, ayrıca hayatımızın gidişatını değiştirebilmemizde de yardımcı oluyor. İşte bunlardan en önemlisi de arkadaşlık ve sohbet uygulamalarıdır. Yeni insanlar tanımak ve kendinize çok daha fazla arkadaş edinmek istiyorsanız, Android kullanıcısı olarak oldukça şanslısınız. Android dünyasında onlarca uygulama olmasına karşın hepsi elbette popüler değil ve daha da önemlisi popüler olarak kullanılmıyor. Bu nedenle en popüler olanlarını kullanmanız için bu listeye bir göz atmanız ve ardından en iyi uygulamaya kendinizin karar vermesi faydalı olacaktır.

1- Tinder

Arkadaşlık uygulamaları arasında en popüler olarak bilinen ve listenin de zirvesinde yer almayı hak eden uygulama hiç şüphesiz Tinder’dır. Tinder uygulaması facebook hesabınız üzerinden çalışabiliyor ve yakınlarınızda olup, sizinle konuşmak isteyen kullanıcıları gösteriyor. Eğer sizin beğendiğiniz bir kullanıcı sizi de beğendiyse o halde sohbete başlayabiliyorsunuz. Oldukça güzel düşünülmüş olan uygulamanın özelliklerinin hepsi bu kadarla da sınırlı değil elbette. Dilerseniz karşınızdaki kişinin facebook profiline göz atabilme gibi bir şansa da sahip  oluyorsunuz. Eğer arkadaşlık uygulaması arıyorum diyorsanız mutlaka denemenizi önereceğim ilk uygulama.

2- Skout

Skout oldukça kaliteli arkadaşlık uygulamalarından biri. En büyük özelliği ise diğer uygulamaların aksine bu uygulama ile sadece yanınızdaki ve yakınınızdaki insanlara takılı kalmıyorsunuz, bir anda dünyanın diğer ucundan biri ile dahi yazışabilme arkadaş olabilme fırsatına sahip oluyorsunuz. Daha sonra bu kişiyi favorilere ekleyerek tekrardan kolayca o kişi ile konuşabiliyorsunuz. Skout, bir sosyal ağın size sunduğu özellikleri de sunuyor, durum paylaşma, yer bildirimi gibi bir çok özelliğe sahip.

3- MeetMe

MeetMe bir arkadaşlık uygulaması olmasının yanı sıra da ayrıca bir sosyal ağ olma niteliğine sahip olan uygulamalardan. Özellikle Facebook’un bizlere sunmuş olduğuna benzer birçok özelliği sunuyor. Fakat tabii burada asıl amaç bir sosyal ağ olmak değil, yeni insanlar ile tanışıp mutlu dostluklara yelken açabilmek. Eğer biraz da sosyal ağ havasında bir arkadaşlık uygulaması arıyorsanız, hiç şüphesiz başlıca denemeniz gereken uygulamaların arasında MeetMe de yer almalıdır.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir