Cuma , 27 Mayıs 2022

Apple iPhone 6’ların teslimat süresini kısalttı

Daha kısa sürede teslim

Bilindiği üzere Apple, bir süre önce yeni akıllı telefonları olan iPhone 6 ve iPhone 6+ modelini piyasaya tanıttı ve sundu. iPhone 6 ve iPhone 6+ piyasaya girdiği ilk günden beri tedarik sıkıntısı yaşanan cihazlar arasında yer almakta diyebiliriz. Apple’ın az stok ile açılışı yapması, iPhone meraklılarının canını sıkmıştı.

Öte yandan iPhone 6 ve iPhone 6+ bir süre sosyal medyada alay konusu oldu, dayanıksızlığı, iOS 8 işletim sistemindeki hatalar, bükülme sorunu ve telefonun saç çekmesi gibi konular sosyal medyada sürekli olarak paylaşılma rekoru kırdı diyebiliriz. Bunun yanı sıra iPhone 6 ve iPhone 6+ Apple’ın online mağazasından da satın alınabiliyordu fakat teslimat süresi biraz uzundu diyebiliriz.

Apple, cihazlarda yeniliğe giderek iPhone 6 ve iPhone 6+ modelleri için teslimat süresini düşürdü, 3-5 gün arasında teslim edilebileceği yazılan cihazlar arasında iPhone 6 Plus 128 GB modeli yer almıyor, yani 128 GB’lık model hala aynı sürede geç teslim edilmekte. iPhone 6 Plus 128 GB, en çok tercih edilen model oldu, bu nedenle tedarikte problemler yaşanmaya devam ediliyor. Gelişmeler için takipte kalınız.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

One comment

  1. apple gibi koklu bir firmanın teslimat süresini zaten en minimuma indirmesi lazımdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir