Cuma , 3 Şubat 2023

Apple Watch, 24 Nisan’da Dokuz Ülkede Birden Piyasaya Çıkıyor

Apple bugün, Apple Watch’un 24 Nisan Cuma günü Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, İngiltere ve ABD’deki müşterilerin beğenisine sunulacağını duyurdu.

Apple Watch, son derece dakik bir saat, kişisel ve doğrudan bir iletişim aygıtı ve alanında çığır açan bir sağlık ve fitness yardımcı olacak. Kişisel tarzınızı ifade edebilmeniz için üst düzeyde özelleştirilebilen Apple Watch, bir bakışta bilgi edinmenin ve özel olarak bilek için tasarlanmış üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak dünyayla etkileşim kurmanın tümüyle yeni bir yolunu da sunacak.

Apple Watch Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Apple Watch, ekranı engellemeden kaydırma, büyütme ve gezinme için yenilikçi bir yöntem olan Digital Crown’ı da içeren çığır açan teknolojiler sunuyor. Apple Watch’taki Force Touch özellikli Retina ekran dokunma ile bastırma arasındaki farkı anlayarak ilgili kontrollere hızla ve kolayca erişmenin yeni bir yolunu sunuyor. Yepyeni Taptic Engine bir bildirim veya mesaj aldığınızda bileğinize hafifçe dokunuyor.

Apple Watch mesaj göndermeye, e-postaları okumaya ve iPhone’dan gelen çağrıları bilekten yanıtlamaya olanak veriyor. Digital Touch sayesinde Apple Watch bir taslak, bir dokunma, hatta kalp atışının ritmini göndererek tamamen yeni yollardan iletişim kurmanızı sağlıyor.

Apple Watch, 10 Nisan’dan itibaren Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, İngiltere ve ABD’de görülebilecek, Apple’ın perakende mağazalarında randevuyla denenebilecek ve ürünün ön siparişi Apple Online Store’dan verilebilecek. 24 Nisan’da ise Apple Watch, internet üzerinden veya rezervasyonla Apple’ın perakende mağazalarından ve Çin ile Japonya’daki belirli Apple Yetkili Satıcıları’ndan edinilebilecek.

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir