Cuma , 27 Mayıs 2022

Apple’ın 9 Eylül etkinliğini canlı izleyin

Teknoloji devi Apple’ın özellikle iPhone 6’sını tanıtacağı etkinlik için artık sadece saatler kaldı denebilir. Yarın ki gerçekleştirilecek etkinlik ile iPhone 6 resmen tanıtılacak, tabii bunun yanı sıra bir de iOS 8‘den yepyeni detayları görme fırsatımız olacak. Aslında Apple’dan yarınki etkinlikte birçok şey bekleniyor. Sadece iPhone ve iOS değil ayrıca Apple kanadından iWatch ile ilgili bir adım da bekleniyor. Bildiğiniz gibi iWatch‘in çalışmalarına aylar öncesinden başlanmış olmasına rağmen hala Apple akıllı saati adına bir bilgi vermedi.

Anlayacağız, Apple’ın etkinliğinden beklentiler gerçekten yüksek. Büyük etkinlik yarın gerçekleştiriliyor peki, Apple’ın tanıtım etkinliğini canlı olarak izlemek istemez misiniz? Muhtemelen istersiniz. Apple geçtiğimiz hafta yayını internet sitesinden de yapabilmek için gerekli hazırlıkları tamamladı. Şuanda sayfa yayında fakat sayfada bir geri sayım aracı görebiliyoruz, geri sayım tam olarak sıfırlandığında ise Apple etkinliği başlayacak. Biz de muhtemelen merak edip internet sızıntıları ile öğrendiğimiz birçok detaya artık resmi ağızdan ulaşmış olacağız.

Yayını eğer Windows işletim sistemli bir bilgisayardan takip edecekseniz şimdiden Quick Time 7‘yi bilgisayarınıza kurmayı unutmayın. Bakalım yarın neleri size sunacağız.

Apple’ın yayın sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir