Salı , 7 Şubat 2023

Artık İnternetiniz Size Digitürk Kanallarını Ücretsiz İzleme Olanağı Verebilir

Digitürk internet paketleri ile beraber pek çok TV paketine aylık ücret ödemeden yada oldukça düşük fiyatlar ile üyeliğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dijital yayıncılıkta yıllardır gösterdiği başarılı çalışmayı Digitürk özenli bir çalışmayı şimdi de internet hizmetlerinde yapıyor. ADSL yada fiber seçenekleri ile internet bağlantınızı Digitürk ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede TV izlemelerinizde kaliteyi yakalamanız için oldukça önemli fiyat avantajlarını da elde etmiş oluyorsunuz. Hatta internet hizmetini Digitürk’ten almanız durumunda Digitürk kanallarını ücretsiz izleme olanağı dahi olacaktır. Digitürk internet paketleri ile beraber pek çok TV paketine aylık ücret ödemeden yada oldukça düşük fiyatlar ile üyeliğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Digitürk internet kampanyaları arasında; Digiturk İnternet Süper Paket, Spor Keyfi ve Limitsiz İnternet, Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet, Film ve İnternet Keyfi, Digiturk’le İnternete Merhaba, Digiturk keyfi ve Limitsiz İnternet gibi seçenekler bulunuyor. Digitürk bu kaliteli hizmetlerini Turkcell Superonline ile gerçekleştirdiği ortaklık ile veriyor. Bulunduğunuz adrese eğer fiber bağlantı seçeneği ile, yoksa da ADSL seçeneği ile sizlerde interneti Digitürk ile alarak kazançlı çıkmak istiyorsanız Digitürk İnternet Paketlerini incelemelisiniz. Digiturk Süper Paket satın alımınızda ayda 59,99 TL ödemeniz sonrasında internet kullanımınız yanında yüzlerce film ve belgeseli izleme olanağı yakalıyorsunuz. Spor Keyfi ve Limitsiz İnternetpaketinde ise futbol tutkunları oldukça rahat ediyor. Bu paketle hem renklerine gönül verdiğiniz takımın müsabakalarını izleyebiliyorsunuz hem de harika bir internet deneyimini yaşama şansınız oluyor. Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternetpaketi sayesinde ise Belgesel,Çocuk veya SporSever paketlerinden birini seçerek internet ücreti olan 59,99 TL aylık bedel ile TV başında daha iyi kanalları izleme keyfini de yaşayabiliyorsunuz. Digitürk sizlere sadece bu iyi TV kanallarını izleme olanağı vermeyerek bunu internet bağlantınızı da vererek gerçekleştiriyor. Daha iyi bir alt yapıya sahip olan firma ile interneti alırken ay içerisinde yüzlerce film, belgesel yada canlı maç yayınlarını izlemeyi istemez misiniz? Özellikle Digitürk internet süper paket sayesinde bu olanağı sizlerde elde edebilirsiniz.

Üye olanlar Digitürk dünyasına sadece TV izlemeleri için geçiş yapmıyor. Verilen hizmetler arasına eklenen internet seçeneği ile artık aileler hem internet hem de TV için farklı firmalara ücret ödeme yapmak zorunda kalmıyorlar. Aile ekonomilerine katkı yapacak fiyat ve avantajları Digitürk ile yakalıyorlar. Bu fiyat avantajları yanında TV başında Digitürk’ün benzersiz film, belgesel, çocuk ve spor kanallarını da izleme olanağını beraberinde getirmiş oluyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir