Cumartesi , 21 Mayıs 2022

Autodesk SketchBook Ink ile iPad’inizde çarpıcı çizimler

Dünyanın lider üç boyutlu tasarım, mühendislik, medya ve eğlence yazılımı firması Autodesk, iPad’in gözde uygulamalarından SketchBook’un yeni sürümü Autodesk SketchBook Ink’i ressam ve çizerlerin beğenisine sundu. Autodesk SketchBook Ink; çarpıcı, yüksek çözünürlüklü mürekkep tarzı çizim yaratmak isteyenler için benzersiz bir teknoloji sunuyor.
Üç boyutlu tasarım, mühendislik, medya ve eğlence yazılımında dünya lideri  Autodesk, iPad kullanıcılarının günde 10 milyondan fazla indirdiği ünlü SketchBook ailesinin yeni sürümünü piyasaya sundu. Yepyeni bir motorla çalıştırılan Autodesk SketchBook Ink, dikkat çekici, yüksek çözünürlüklü mürekkep stilinde eserler yaratmak isteyenler için benzersiz bir teknoloji sunuyor. SketchBook ailesine katılan SketchBook Ink, yaratıcı vizyonlarını dijital ortamda ifade etmek isteyenlere sunulan seçeneklerin sayısını artırıyor.


SketchBook Ink, geleneksel vektör çizim uygulamalarının aksine, kullanıcıların Autodesk SketchBook Pro platformu üzerinde serbest çizimler yaparak, eserlerinde çözünürlükten bağımsız, çok ince detaylar oluşturmasına olanak sağlıyor. Bu yeni teknoloji iPad’den, büyük ve yüksek kalitedeki resimleri aktarmayı ve yazdırmayı destekliyor. Eserin son hali, iPad’in fotoğraf kütüphanesine, e-postaya, Dropbox veya iTunes dosya paylaşımına en uygun boyutlarda aktarılabiliyor. Dropbox veya iTunes dosya paylaşımına aktarılan resimler 100 mega pikselden büyük çözünürlükte olabiliyor.
Autodesk SketchBook Ink ressamlarla birlikte geliştirildi
Autodesk’in çeşitli çizim ve boyama araçları sunan iPad’e özel uygulaması SketchBook Pro’nun tamamlayıcısı olan SketchBook Ink, mürekkepli çizimler için üretildi. Ürün geliştirilirken birçok sanatçıyla işbirliği yapıldı. SketchBook Ink; yaratıcı süreçlerinde farklı araçlara sahip olmaları ve kişisel tarzlarını ifade edebilmeleri için sanatçılara daha fazla seçenek sunmaktadır.
Autodesk SketchBook Ink’teki resmetme davranışı, uygulamayı kullanırken ayrıcalıklı bir his veriyor. SketchBook Ink, önceden ayarlanmış yedi adet mürekkep stili ve iki adet silgi türüyle birlikte kuruluyor. Uygulama, iPad fotoğraf kütüphanesinden aktarılan, referans veya arka plan olarak kullanılabilen resimlerde kullanılabiliyor.
Autodesk SketchBook ailesinin tüm ürünleri, kişilerin yaratıcılıklarını serbest bırakan araçlara dönüşüyor. Çizimlerinde daha önce dijital bir uygulama kullanmayı düşünmemiş kişiler bile inanılmaz çizimler üretmek için SketchBook’u tercih ediyor.
Autodesk SketchBook Ink Uygulaması, iPad veya www.iTunes.com/AppStore adresinden 4,99 dolar karşılığında indirilebiliyor. Yalnızca sınırlı bir süre için, SketchBook Ink uygulaması 1,99 dolar özel tanıtım fiyatıyla…

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir