https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

Avea iPhone 4 Kampanyasını Başlattı

iPhone 4 de Avea’lı oldu!

Artık iPhone 4’e Avea’nın kampnayası ile sahip olmak mümkün. Üstelik hem siyah hem de beyaz iPhone seçenekleri mevcut.

Avea’nın paketlerinden birine üye olan herkes bu kampanyadan faydalanabilecek.

Avea kullanıcıları Konuşmaları, SMS gönderimleri ve internet kullanımlarına göre iPhone Küçük ya da iPhone Büyük paketlerinden birini seçerek kampanyaya katılabilirler.

Dilediğiniz iPhone 4 paketine 24 ay taahhüt vererek 99TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 4’e sahip olunabilir.

Avea iPhone 4 Paketleri;

Küçük iPhone Paketi;

Her Yöne 250dk Konuşma Süresi Her Yöne 250 SMS + 4 GB internet
iPhone 4 16GB 99 TL X 24 Ay
iPhone 4 32GB 119 TL X 24 Ay

Büyük iPhone Paketi;

Her Yöne 1000dk Konuşma Süresi Her Yöne 1000 SMS + 4 GB internet
iPhone 4 16GB 139 TL X 24 Ay
iPhone 4 32GB 155 TL X 24 Ay

İnternet Sitesi: www.avea.com.tr/tr/sta/cihazlar/iphone4.shtml?pagemenu=iphoneKampanya Detayı ise Şu Şekilde;

Kampanya 10 Haziran ile 30 Eylül 2011 arasında geçerlidir.
Kampanyadan: Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal aboneler, aylık ödemeleri hem faturaları hem de kredi kartı aracılığıyla (ilk 12 aylık tutarı) yaparak yararlanabilmektedir.
Bu koşulları, sağlayamayan aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.
Kampanya kapsamında anlaşmalı kredi kartları: Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business , Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB ve Anadolubank Worldcardları,Garanti Bonus, Flexi ve Shop&Miles’dır.
Kampanyadan yararlanabilmek için hatta tanımlı tarifenin iPhone tarifesine geçirilmesi gerekmektedir. iPhone kampanyasından yararlanıldığı sürece 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır. Tarife kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda iPhone kampanyasından yararlananlar için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.
Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.
Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Paket içerikleri devredilemez, hediye edilemez, kullanılmayan veri bir sonraki aya devredilemez. iPhone paketlerinden faydalanabilmek için 24 ay taahhüt verilmesi ve iPhone tarifesinden faydalanılması gerekmektedir.Taahhüt süresi boyunca iPhone paketlerinden faydalanılması durumunda tarifenin sabit ücreti ayrıca yansıtılmayacaktır. Küçük ve Büyük paketlerde, paket içindeki dakika, SMS ve internet için paket aşımları iPhone Tarifesi ücretleri üzerinden yapılır. Taahhüt süresi sonunda paketler otomatik olarak iptal olur ve ücretlendirme iPhone tarifesi üzerinden yapılır.
TT-Net sınırsız wifi hizmetinden sene sonuna kadar faydalanabilmek için kampanya dönemi içerisinde “iphone wifi” yazılarak 5060 a gönderilmesi, cep telefonununa gelecek olan kullanıcı adı ve şifrenin web sitesindeki ilgili alana girilmesi yeterlidir. Diğer marka kampanyalarından faydalanmak için ilgili MARKA adını yazıp, 5060’a SMS göndermek ve cep telefonuna gelecek şifre ile kampanyaya dahil olan markanın yetkililerine göstermek veya web sitesindeki ilgili alana giriş yapmak gerekmektedir.
Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması halinde ya da taahhüt süresi bittikten sonra 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansımaya başlayacaktır.
Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya kapsamı dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren faturalarına kalan cihaz taksitleri toplamı kadar cayma bedeli yansıtılacaktır.Eğer abone ilk 12 ayı kredi kartı ile ödeme seçeneği ile kampanyaya dahil olmuş ve yukarıda bahsedilen durumlardan biri taahhütname imza tarihinden itibaren ilk 12 aylık fatura döneminde meydana gelmiş ise abonenin son faturasına cihaz bedelinin ilk 12 aylık taksitlerinin kredi kartı ile tahsil edilmiş olması nedeniyle; taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz taksit bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan son 12 aylık taksitleri yansıtılacaktır.
Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
Seçilen ödeme şekli değiştirilemez.
Abonelere, kampanya dışındaki tarifelere geçiş yaptığında cayma bedeli yansıtılır.
Kampanya konusu cihazlar, abonelere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir