Perşembe , 8 Aralık 2022

Avengers: Age of Ultron için yeni fragman

Bekleyenler için: Mayıs 2015’de vizyonda

Marvel‘in tüm kahramanlarını bir araya topladığı Avengers filminin ikinci serisi Avengers: Age of Ultron‘a dair yeni bir fragman yayınlandı. Aslında tam olarak fragman demek mümkün değil çünkü yayınlanan video 15 saniyelik kısa bir video fakat detaylara bakıldığında bu ay, yani Ocak ayının 12. günü yeni bir fragmanın yayınlanacağı da belirtilmekte.

Başlangıçta da dediğimiz gibi, yayınlanan 15 saniyelik kısa fragmanda çok fazla detay yer almıyor, bunu tam olarak fragmandan saymazsak, Ocak ayının 12. günü yayınlanacak olan fragman, filmin 2. fragmanı olacak diyebiliriz. Aslında sadece fragmana bakarak bile Avengers: Age of Ultron adlı filmin 2015 yılına damga vuracağını söylemek mümkün, yıl içerisinde Avengers: Age of Ultron filmin en çok izlenen filmler arasına gireceği tahmin edilmekte. Tabi bunu görmek için Mayıs ayını beklememiz gerekiyor çünkü film Mayıs ayında vizyona giriyor.

Lafı fazla uzatmadan sizleri Avengers: Age of Ultron’a dair paylaşılan kısa video ile baş başa bırakalım, eğer daha önceki fragmanı da izlemediyseniz, bir alttaki video da filmin ilk fragmanı…

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir