Cuma , 1 Aralık 2023

Aviva Türkiye’den Bol Ödüllü Yarışma; OtoFoto Facebook Kampanyası

Aviva Sigorta 300 yıldan fazla olan sigortacılık tecrübesiyle sektöründe lider markalardan biri. Aviva Türkiye ise 1988 yılından beri ülkemizde fark yaratan işlere imza atıyor. İşte bu işlerden biri de sosyal medyadaki kullanıcılar arasında büyük ses getiren Facebook uygulaması OtoFoto!

Aviva Türkiye Facebook sayfasını beğenen kullanıcılar, OtoFoto uygulamasına girerek araçlarının fotoğraflarını yüklüyorlar.  Her hafta en çok beğenilen fotoğrafın sahibi 1000 TL’lik akaryakıt çeki kazanıyor. Ayrıca uygulamada fotoğraflara oy veren kişiler arasında yapılacak çekilişle, her hafta 10 kişiye 50 TL’lik akaryakıt çeki hediye edilecek. Ödüller bununla da bitmiyor! Uygulamaya arkadaşlarını davet edenler de kazanıyor. Her hafta en çok başarılı davet sayısına ulaşan 10 kişi de 50 TL’lik akaryakıt çekinin sahibi olacak. Yani OtoFoto ile hem fotoğraf yükleyen, hem oy veren, hem de arkadaşlarını davet edenler kazanıyor! 

OtoFoto uygulaması yüklenen fotoğraflarla bir otomobil fotoğrafları sergisi olmasının yanı sıra, kullanıcılarına muhteşem hediyeleriyle de sosyal medyanın en çok konuşulan yarışmalarından biri haline geldi!

OtoFoto gibi hem eğlenceli ve hem de bol hediyeli yarışmalar için Aviva Türkiye’yi takip etmeyi ihmal etmeyin!

http://facebook.com/AvivaTurkiye

http://twitter.com/AvivaTurkiye

http://on.fb.me/OtoFoto

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir