Pazar , 26 Haziran 2022

Avuç İçine Sığabilen Projektör Türkiye’de

Acer’ın iF tasarım ödüllü projektörü Acer® K137 LED Avrupa’yla aynı zamanda Türkiye’de!  Hafif ve taşınabilir olan bu projector A4 boyutlu bir dergiden daha küçük ve iş seyahatlerinde kullanıcıların ihtiyaçlarını  rahatça karşılamanın yanı sıra taşınabilir bir ev sinema cihazı olarak aileler için de ideal bir seçenek.

İki güçlü 3W hoparlör ve SRS Wow HD™ stereo güçlendirmesiyle donatılan bu yeni projektör, net ve canlı görselleri yüksek kaliteli seslerle tamamlıyor. Ayrıca, kompakt boyutu Acer K137’yi hem evinizde hem de evinizin dışında film, video ve oyunlar için pratik bir cihaz haline getiriyor.

Acer K137 2014 yılında dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden iF ürün tasarımı ödülünü de kazandı. Tasarım, endüstri ve eğitim alanlarında uluslararası üne sahip 49 uzmandan oluşan bir jüri 55 ülkeden gelen tasarımları değerlendirmişti.

Kompakt Dinamik Ses

Acer’ın bu yeni taşınabilir projektörü yalnızca 0,5 kg ağırlığında ve 7.4- (G) x 4.6- (D) x 1.6- (Y) boyutlarında. Böylece, arkadaşlarınızla oyun oynamak için kolayca yanınızda götürebilir veya ailenizle bir hafta sonunda film gecesi yapmak için sırt çantanızda eve getirebilirsiniz. SRS Wow HD™ küçük hoparlörlerden maksimum verimi almak için oyuk baslar kullanarak ses performansını geliştirir, gerçekçi netlik için daha geniş bir ses alanı ve yüksek tanımlı kontrol ile daha doğal sesler sağlar.

Barındırdığı Micro SD yuvası ve USB bağlantı noktasıyla, kullanıcılar doğrudan USB sürücüleri veya SD kartlarından fotoğraf, ses dosyası ve videolar gibi multimedya içeriklerini paylaşabilirler. Projektör bilgisayarlar ve oyun konsollarının yanı sıra Blu-ray ve DVD oynatıcılara bağlanabilmesi için ayrıca bir HDMI® bağlantı noktasına da sahiptir.

 

Yüksek Parlaklık HD Çözünürlük

Standart modda 700 ANSI lümen yüksek parlaklık (ECO modunda 560 lümen) net ve canlı görseller sağlar. DynamicBlack teknolojisiyle geliştirilen 10,000:1 dinamik kontrast oranı yazıların rahatça okunabilmesi için canlı renkler ve netlik sunar. Doğal 1280×800 HD WXGA çözünürlük (maksimum UXGA 1080p Full HD çözünürlük) Blu-ray Diskler™, DVD’ler ve diğer kaynaklardan keskin görseller ve yüksek tanımlı içerikleri garanti eder.

Acer K137 uzun süreli kullanıma rağmen renk bozulmasını önlemek ve resim bütünlüğünü korumak için Acer ColorSafe II teknolojisine sahiptir. Duvar rengi dengeleme özelliği ile bu projektör imajlar renkli bir duvara yansıtılsa bile tüm renkleri doğru biçimde görüntüler.

Uzun Hizmet Ömrü

Acer K137 standart modda 20,000 saat ve ışık kaynağını tam gücün yüzde 30’una kadar düşürerek toplam sahip olma maliyetini azaltan ExtremeECO modunda (1) 30,000 saate kadar uzun hizmet ömrüne sahiptir. Sistem ömrünü ve enerjiyi daha da fazla korumak için, projektör kullanıcının seçtiği bir süre boyunca sinyal girişi almadığında otomatik olarak kapanır.

Acer Instant Pack zamandan tasarruf etmek için projektörün hızla başlatılabilmesini ve fişten çıkarıldığı anda toplanabilmesini sağlar. Aynı zamanda Microsoft Office uyumlu olması da, bu cihazı Word, Excel ve PowerPoint’in yanı sıra PDF dokümanları için de pratik bir taşınabilir okuyucu ve projektör haline getirir.

Opsiyonel Kablosuz Projeksiyon

DNLA (Dijital Akışlı Ağ Uyuşması) uyumlu Acer K137, opsiyonel bir USB kablosuz adaptör kullanan Android, iOS ve Windows akıllı telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm uyumlu mobil cihazlardan fotoğraf, müzik ve video oynatabilir. Opsiyonel bir Acer MHL™ kablosuz adaptörden güç aktaran projektör, MHL destekli bir akıllı telefondan içerik görüntülerken aynı anda telefonu şarj edebilir. Aynı zamanda 90 watt gücünde harici bir adaptörle birlikte gelir.

Acer 2008’den beri EMEA’da 1 numaralı DLP markasıdır

Acer DLP projektörleri birçok sebepten EMEA’da en popüler projektörlerdir. Pazar araştırma şirketi PMA’dan (Pacific Media Associates) gelen bilgilere göre, 2008’den beri EMEA’da başka hiçbir marka Acer’ın DLP projektörlerinden daha fazla satmamıştır. Yüksek kaliteli ve her zaman en son projeksiyon teknolojileriyle donatılan cihazlar, özel olarak geliştirilen Acer Color Boost teknolojisi ile zengin, canlı ve parlak renkleri garanti eder. DLP ® çipinin 5 yıllık garantisi güvenilirliği ve uzun süreli renk parlaklığını doğrulamaktadır. Acer projektörlerinde kullanılan kaliteli Osram ve Philips ampulleri herhangi bir sınırlama olmaksızın bir yıllık garantiye sahiptir.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

K137 LED taşınabilir ev sinema projektörü Avrupa’da Mart ayından itibaren tavsiye edilen 699€ fiyatıyla temin edilebilmektedir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir