Backlink Sosyal Ağı UrgeClick Kuruldu

İnternet uçsuz bucaksız bir deniz ve el emeği göz nuru ile yaptığınız veya binlerce TL vererek yaptırdığınız web siteniz bu denizde bir yerlerdedir, kaybolur, adresini yazmadan bulunmaz bir site haline gelir. Aranıp bulunmak bir web sitesinin yaşam kaynağıdır. Oluşturulma amacıdır. Bu nedenle onlarca arama motoru, dizin, firma rehberi yapılmıştır.

İnternette bulunmak için arama motorlarına, dizinlere, firma rehberlerine kayıt olmak yetmez çoğu zaman.  Değerli bir site olduğunuzu kanıtlamanız isteniz sizden. Ziyaretçisi bol olan siteler değerlidir, arama motorları sizi üst sıralara taşır, bulunma olasılığınız artar.

Sitenize arama motorlarında reytingi bol olan kelimeleri içeren metinler eklemeniz sitenizin arama motorlarında daha kolay bulunmasını sağlayacaktır.

Yukarıda yazılanlar sitenizin yaşayabilmesi için gerekli hayati ihtiyaçlarıdır ki UrgeClick.com web sitenizin ziyaretçi kaynağı olmak, değer kazanmasını sağlamak amacıyla kuruldu.

Site içi bağlantılarınızı UrgeClick.com a ekleyerek siteniz için bir indeks yaratmış olursunuz. Bu indeksleme aşamasında bağlantıları değerli kelimeler ile ilişkilendirmenizi sağlamak için UrgeClick.com da değerli kelimeleri takip etme özelliği mevcuttur.

UrgeClick.com un diğer arama motorları ve dizinlerden en büyük farkı, tüm eklenen siteleri ziyaretçilerine gezdirmeyi hedeflemesidir. Bu gezdirme işlemi aşamasında ziyaretçi isterse takip ettiği kelimelere bağlı siteleri seçebilmektedir.

Site ekleme bölümünde üyelere kolaylık sağlaması için hedefli ekleme metodu kullanmıştır. Hedefli ekleme metodunda site adresi kontrol edilir ve üyenin karşısına eklemek istediği adres ile ilgili sayfa başlığı, açıklama ve kelime öbeği ekleme formuna aktarılır. Üyenin bu forma aktarılan bilgileri değiştirme olanağı da mevcuttur.

UrgeClick.com backlink yani geri adres besleme hizmeti vermesi ile sitenizin arama motorları gözünde değerinin artmasını sağlar, ziyaretçi ve bilinirlik kazandırır.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

2 comments

  1. UrgeClick.com’un diğer arama motorları ve dizinlerden en büyük farkı, tüm eklenen siteleri ziyaretçilerine gezdirmeyi hedeflemesidir.
    Bu gezdirme işlemi aşamasında ziyaretçi isterse takip ettiği kelimelere bağlı siteleri seçebilmektedir.

  2. girip ekledim sitemi…faydalı bir yazı olmuş teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir