Cuma , 2 Haziran 2023

Banyo tasarımına teknolojik çözüm arayanlar Kale360.com’da buluşuyor

https://youtube.com/watch?v=yYYBlDsrCo4

Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor, ancak planı, duvarları, mobilyası, küveti derken sizi bekleyen işler gözünüzde büyüyor ve bir türlü uygulamaya geçemiyorsanız, bu konuda işinizi kolaylaştıracak bir önerimiz var: Kale360.com

Son derece basit ve hızlı banyo tasarım programı ile hayalinizdeki banyoyu kolayca tasarlamanızı sağlayan Kale360.com, banyosunu yenilemeyi düşünenlere pratik bir çözüm getiriyor. Kale360’ın web tabanlı sistemi sayesinde herhangi bir programa veya yazılıma gerek duymadan banyonuzu ücretsiz bir şekilde tasarlama şansına sahipsiniz. Yerinizden kalkmadan, internet üzerinden banyo planı yapabildiğiniz bu web tabanlı banyo çizim programı, banyo dekorasyonuna yönelik pratik çözüm arayanlar için ideal.

Kale360.com’un sunduğu bu uygulamadan yararlanmak için tek yapmanız gereken web sitesine üye olmak. Üye olduktan sonra banyo tasarımına hemen başlayabiliyorsunuz. Banyonuzun şeklini seçin, duvar ölçülerini girin, belirlediğiniz seramiklerle duvarları döşeyin ve dilediğiniz mobilyaları plana ekleyin. İşte bu kadar basit.

3 kolay adımda hayalinizdeki tasarımı karşınıza getiren Kale360.com’da banyo tasarlamak kolay olduğu kadar keyifli de. Çanakkale Seramik ve Kalebodur Seramik’in birbirinden güzel modelleri ile banyonuza renk katarken, Kale’nin zengin koleksiyonundan seçeceğiniz banyo elemanları ile şık ve fonksiyonel bir banyo dizayn edebilirsiniz. İçinize sinmeyen bir görüntü olduğunda seçiminizi değiştirme imkanınız da var.

Tasarımı bitirdikten sonra hazırladığınız planı panoramik, 3D veya kuş bakışı olarak farklı açılardan görüntüleyebilirsiniz. Üstelik farklı tasarımlar yaparak seçenekleri arttırmak sizin elinizde. Tasarıma başlamadan önce biraz fikir almak için Kale360’ın zengin foto galerisinden başkalarının yapmış olduğu banyo tasarım örneklerine de göz atabilirsiniz.

Kale 360’ın bu yenilikçi uygulaması ile kolay ve hızlı adımlarla banyo tasarımı yapmanın rahatlığını yaşayacak, Kale’nin zengin ürün portföyü sayesinde banyonuzun ihtiyacı olan tüm ürünleri tek seferde belirleme imkanına sahip olacaksınız. Tasarladığınız banyonun ne kadara mal olacağını tek adımla hesaplatıp arzu ettiğiniz banyoya bir an önce sahip olabilirsiniz.

Kale360 ile hayalinizdeki banyoyu tasarlamak için hemen www.kale360.com web sitesini ziyaret edin, kendi banyonuzu kendiniz tasarlayın.

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir