Cumartesi , 3 Haziran 2023

Totally Enourmous Extinct Dinosaurs Başlık Tasarım Yarışması

Uluslararası tasarım yarışmaları ile ilgilenen ve sosyal medya aracılığıyla çalışmalarını tüm dünyaya göstererek tanınmışlık elde etmek isteyen sanatçılar bu yarışma fırsatını kaçırmamalı!

Totally Enourmous Extinct Dinosaurs ya da diğer adıyla Orlando Higginbottom, Eylül 2012’de The Isle of Wight’da gerçekleşek Bestival Festivali’nde sahnede giymek üzere tüm sanatçıları başlık tasarım yarışmasına davet ediyor.

55.000 kişiden fazla katılımın olacağı ve Channel 4 tarafından yayınlanacak bu festivalde, yaratacağınız tasarımın binlerce kişi tarafından görülmesi garantileniyor. Yarışmayı kazanan tasarımcı, T.E.E.D.’nin yaratıcı ekibi ile işbirliği yaparak Orlando tarafından giyilecek başlığın üretilmesine yardım edecek. T.E.E.D., Birleşik Krallık’ın en büyük festivallerinden birinde sahnede gösterilmeye değer orijinal ve farklı başlık türlerini arıyor.

Ayrıca kazanan sanatçının eseri T.E.E.D.’nin websitesi ve sosyal medya kanallarında gösterilecek ve tasarımcı Bestival’de, T.E.E.D. ile tanışacak, tasarımının portfolyosunda kullanmak üzere tasarımın profesyonel bir fotoğrafınına sahip olacak ve son olarak  Bestival’e* seyahat ve kamp fırsatını (ek misafir ile) elde edecek.

Twitter ve Facebook hesabı olan herkesin katılabileceği oylamada en yüksek oyu alan bir sanatçının tasarımı, T.E.E.D. internet sitesinde ve sosyal medya kanallarında gösterilerek tanınmışlık kazanacak. Ek olarak kendisine imzalı bir albüm ve seçkin ürünlerin yanı sıra £200 para ödülü sunulacak.

Totally Enormous Extinct Dinosaurs

Uluslararası tasarım yarışmaları ile ilgilenen ve sosyal medya aracılığıyla çalışmalarını tüm dünyaya göstererek tanınmışlık elde etmek isteyen sanatçılar 3 Haziran 2012 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı plaformu Talenthouse.com’dan tasarım yarışmasına katılabilirler.

Doğrudan yarışma sayfasına ulaşıp ayrıntılara göz atmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

http://tlnt.at/JCS5mZ

Totally Enourmous Extinct Dinosaurs


Hakkında Burcu Çetin Bali

talenthouse.com palo alto/california

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir