Perşembe , 23 Mart 2023

Beren Saat Artık Sosyal Medyada!

Sosyal medya, markaları müşterileriyle, ünlüleri de hayranlarıyla buluşturan bir mecra haline geldi ve gün geçtikçe, etki alanını genişletmeye devam ediyor. Ünlü yıldız Beren Saat de, bu akıma katılan ünlüler arasında yerini aldı. Türkiye’nin dizileriyle adını Avrupa ve Ortadoğu’da duyurmaya başlaması üzerine  Facebook ve Twitter hesabı olmayan, ancak rekor sayıdaki sahte hesaplarla baş etmeye çalışan Beren Saat, Facebook’ta resmi fan sayfası açılmasına izin verdi. Güzel yıldız, Sosyal Medya ve İletişim Danışmanlığı konusunda 2010 yılından beri Sosyal Medya ve Viral Pazarlama Ajansı olarak faaliyet gösteren Sihirbuzz’ı seçti.

Şahin Irmak, Büşra Pekin, Sarp Apak, Gülhan Tekin, Seksenler, Çocuklar Duymasın gibi ünlü diziler ve film yıldızlarının sosyal medya danışmanlığını yapan Sihirbuzz, ünlü oyuncu Beren Saat’e sosyal medya içerik ve hesap yönetimi konularında hizmet vermeye başladı.

BEREN SAAT’İN FACEBOOK SAYFASI REKORA KOŞUYOR!

Topluluk yönetimi konusunda müşterilerine profesyonel hizmet çözümleri sunan Sihirbuzz, iki günde Facebook’ta çok sayıda Beren Saat hayranını resmi sayfada toplamayı başararak 3 günde 200 bin takipçi sayısına ulaştı. Şu anda ise, sayfanın 900 bin’e yakın hayranı bulunuyor. Sihirbuzz Ajans Başkanı Utku Çakır, Beren Saat’in Facebook sayfasının bu gidişle çok yakın bir tarihte 1 milyon kişiye ulaşacağını iletti.

Gizem ARSLAN

Hakkında Gizem Arslan

Sosyal Medya,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir