Cumartesi , 13 Ağustos 2022

Bilgi Eğitim ve Galata Fotoğrafhanesi ‘Basın Fotoğrafçılığı’nda Uzmanlaştıracak!

Bilgi Eğitim ve Galata Fotoğrafhanesi

‘Basın Fotoğrafçılığı’nda Uzmanlaştıracak!

Bilgi Eğitim ve Galata Fotoğrafhanesi işbirliğiyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde ‘Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’ başlıyor. 22 Eylül-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek eğitimi konusunda uzman isimler verecek

Bilgi Eğitim ve Galata Fotoğrafhanesi güçlerini birleştirdi ve ‘Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’nı hayata geçirdi. Program, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santral Kampüsü’nde 22 Eylül-2 Şubat tarihleri arasında her pazar 11.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alper Kırklar, Business Week Fotoğraf Editörü Cevahir Buğu, Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Delizia Flaccavento, Halkla İlişkiler Uzmanı Gülşah Durak, Reuters Türkiye Bürosu Fotoğraf Editörü Murad Sezer, Sanatçı Sevgi Ortaç, Fotoğraf Vakfı ve Galata Fotoğrafhanesi Kurucusu Yücel Tunca gibi konusunda uzman isimlerin eğitim vereceği program ‘basın fotoğrafçılığı’ konusunda eğitim almak isteyen herkese açık olacak.

Bilgi Üniversitesi mezunlarına %20 indirim!

Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’na katılanlar, ‘Gazetecilik temel bilgisi’, ‘Haber ve haber fotoğrafının ontolojisi’, ‘Görsel bir hikaye anlatmak’, ‘Haber yazma teknikleri’, ‘Sıcak haber fotoğrafçılığı’, ‘Multimedya’, ‘Haber ve proje toplantısı’ ile ‘Gazetecilikte temel ve ileri fotoğraf uygulamaları’ konularında ders alarak hem mesleklerinde uzmanlaşabilecek hem de bu alanda kariyer yapma fırsatı elde edebilecekler.

Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’na katılım  ücreti 3.000 TL olarak belirlenirken İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunlarına yüzde 20 indirim uygulanacak.

Editöre Not: İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde ‘Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’ olarak hizmet veren Bilgi Eğitim, bireysel, kurumsal ve profesyonel gelişime yönelik eğitim programları sunuyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santral ve Dolapdere kampüslerinde gerçekleştirilen eğitim programlarında alanlarında uzman isimler ve akademisyenler eğitim veriyor.

“Galata Fotoğrafhanesi 2004 yılından bu yana fotoğrafın başlangıç aşamasından, çeşitli uzmanlık alanlarına kadar çok sayıda fotoğraf atölyeleri düzenliyor. Kısa ve uzun süreli fotoğraf programlarının yanı sıra fotoğraf sergileri, festivaller ve yayınları da kapsayan faaliyetler gerçekleştiriyor. Galata Fotoğrafhanesi, Türkiye’nin alanındaki ilk vakfı olan Fotoğraf Vakfı(2004) ile işbirliği içinde çalışmalarını yürütüyor.” 

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN: Derya ASLAN-CitiPR

Tel: 0216 411 06 88    Mobil: 0532 261 64 35    Web: www.citipr.com

BASIN-FOTOGRAFCILIGI-son

 

 

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir