https://juragankomik.com
Perşembe , 30 Mayıs 2024

Bilişim Akademisi Eğitimlerine Sanal Sınıf Modelini Getirdi

Bilişim Akademisi, USMED eğitmenleriyle sanal sınıf modeli eşliğinde gerçekleştirdiği Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi‘nde oldukça başarılı sonuçlar almış. Aldığım bilgilere göre ikinci eğitimin açılması için de oldukça fazla talep bulunmaktaymış. Bu duyumların ardından web sitesini ziyaret ettim ve yaklaşan eğitimlerini inceledim.

3 Mart 2014 tarihinde başlaması planlanan sanal sınıf modeliyle gerçekleştirilecek iki eğitimi mevcut. Bunlardan bir tanesi Asp.Net ile web programlama eğitimi, diğeri Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi.

Kontentajanı 40 kişiyle sınırlı olan Asp.Net Eğitimi 150 saat sürüp 27 Haziran’da son bulacak. Eğitimenliğini Microsoft Eğitici Sertifikası (MCT) sahibi, Türkay ÜRKMEZ üsteleneceği dikkat çekici unsurlarından. Asp.Net eğitimi bitiminde katılımcıların internet yazılım uygulamaları geliştirebileceği, veritabanı altyapılarını kurabileceği, yazdıkları yazılımlarla şirketlerin iş süreçlerini dijital ortamlara aktarabilecekleri belirtilmekte.

Web Tasarım Uzmanlığı’nın kontenjanıysa 50 kişi ile sınırlı oldup, 2 Mayıs 2014’te bitmesi ön görülmektedir. Eğitmenliğini Beykent Üniversitesi – İletişim ve Tasarım Sanatları (MA) öğretim elemanı ve RunAjans Sahibi Zeki Cihat ŞENDOĞAN üstelenirken, toplamda 66 saat sürecektir. Bu eğitimi bitiren katılımcılar ise Web Tasarımcı – Webmaster, Adobe Flash Geliştiricisi, Adobe Photoshop Web Geliştiricisi, Banner Tasarımcısı, Animasyon tasarımcısı, Internet pazarlama uzmanı, Danışman gibi unvanlara sahip olacağı belirtilen bilgiler arasındadır.

Son olarak, eğitim ve eğitmenler hakkında bahsedilenler güzel, tavsiye edebileceğim eğitim kurumlarından olan Bilişim Akademisi’nin web sitesini http://www.bilisimakademisi.com/ linkinden ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Dijital Dünya Habercisi

Sosyal ağlar, web, andorid, kültür, sanat, edebiyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir